Úterý 3. října 2023, svátek má Bohumil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Brit si koledoval tak dlouho, až mu hořelo v rozkroku

Magazín

  10:33
MALIA - Britští turisté jsou už pěknou řádku let téměř tak nepopulární jako ruští. Obrážejí bary, pijí a vyvádějí jako utržení ze řetězu. Není proto divu, že se jim ve světě pšenka nekvete. A když jim dá někdo pořádně za vyučenou, ještě sklidí potlesk.

Mladý pár popíjí v baru - ilustrační foto. foto: shutterstock.com

Jako se to stalo šestadvacetileté Řekyni v letovisku Malia, která tam v jednom nočním klubu jistému rozparáděnému Britovi zapálila genitálie. Dočkala se o to většího uznání, že se následně sama udala na policii. Samozřejmě s tím, že jednala v sebeobraně.

Pobřežní letovisko Malia je jedním z nejpopulárnějších cílů cest britských výrostků. Jeden z nich se ve zmiňovaném nočním klubu rozparádil tak, že se přestal kontrolovat, stáhnul si kalhoty a začal po vzoru exhibicionisty obtěžovat skupinku dívek.

Následně svou pozornost zaměřil na jednu z nich, přistoupil až k ní a pokřikoval na ni, aby si jeho přirození "osahala". Dívka mu dost důrazně naznačila, aby přestal. Brit ji ale ignoroval. Proto mu do rozkroku vychrstla sklenku se sabuccem (italská obdoba řeckého ouza). Ani to ale Brita neodradilo. A tak vzala do ruky zapalovač a škrtla...

Brit okamžitě vystřízlivěl. Utrpěl vážnější popáleniny, kvůli nimž musel být převezen na soukromou kliniku.

Za bleskurychlou a pádnou reakci odměnili lidé dívku už na místě. Té ale vzápětí došlo, že to přehnala a udala se policii. Vypověděla, že se jen bránila, což potvrdili i ostatní návštěvníci klubu. Zůstala proto na svobodě, přestože její případ nejspíš projedná soud (jako ublížení na zdraví).

Jak však poznamenal britský list Daily Telegraph, fakt, že ji úřady nechaly na svobodě naznačuje, že de facto přijal její vysvětlení, že jednala v sebeobraně.

Autor:

Veletrh FOR KIDS: Užijte si zábavný víkend se svými dětmi!
Veletrh FOR KIDS: Užijte si zábavný víkend se svými dětmi!

Veletrh hraček, her a potřeb pro děti FOR KIDS proběhne ve dnech 20. až 22. října na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Jeho letošní ročník bude výjimečný...