Čtvrtek 8. prosince 2022, svátek má Květoslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Brit ve vzteku zdemoloval vlastní restauraci rypadlem

Magazín

  6:46
LONDÝN - Britský podnikatel rozbořil ve vzteku velkým rypadlem část restaurace, kde mu po zavírací době odmítli nalít, uvedl deník The Telegraph. Muž kvůli svému svéráznému činu ale podle listu trestně stíhán nebude - vážně poničený objekt mu totiž patří.
Opilý muž (Ilustrační foto)

Opilý muž (Ilustrační foto) foto: Shutterstock

Trestem mu tak asi bude jen to, že škody v odhadované výši 40 000 liber (1,5 milionu Kč) mu pojišťovna jen stěží proplatí.

Slovenka jela na rakouské dálnici v protisměru. Může za to navigace, tvrdí

Pětačtyřicetiletý Mark Swistun neunesl, že personál, kterému restauraci Royal Oak ve vesnici Penclawdd na poloostrově na jihu Walesu loni pronajal, mu po zavírací době odmítl nalít další sklenku. Kolem jedné hodiny ráno se rozzlobený muž vrátil i s velkým rypadlem a během několika málo minut přístavek hlavní budovy zdemoloval.

Policie muže, který v restauraci často popíjel s přáteli, krátce po činu zatkla pro podezření z trestného činu. Avšak brzy ho propustila, protože se prokázal jako majitel poničeného objektu a nikdo na něj nepodal trestní oznámení. „Myslím, že policie ho nemohla stíhat, protože mu restaurace patří a může si s ní dělat, co chce,“ řekl deníku The Telegraph jeden z obyvatel rybářské vesnice.

Autor:

Advantage Consulting, s.r.o.
PODPORA PRODEJNÍHO TÝMU - AJ A IT (31-36.000 Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 31 000 - 36 000 Kč

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat