15. listopadu 2010 18:45 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Brita vyděsil pohled na vlastní postavu na Googlu. Začal hubnout

Šestapadesátiletý Rob Mewse se před rokem přímo "zděsil", když se poznal na fotografii služby Street View společnosti Google. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Šestapadesátiletý Rob Mewse se před rokem přímo "zděsil", když se poznal na fotografii služby Street View společnosti Google. | foto: Reprofoto

LONDÝN Až nečekaný pohled svoji postavu na internetové stránce Googlu Street View přiměl stotřicetikilového muže v Británii, aby se dal na dietu a zhubl. Šestapadesátiletý Rob Mewse se před rokem přímo "zděsil", když se poznal na fotografii služby Street View společnosti Google, která pomocí otočných kamer sleduje, jak se uklízejí ulice.

Píše o tom britský list The Daily Telegraph.

"Byl jsem mohutný. Břicho mi hrozně vystupovalo dopředu a byl jsem obrovský," svěřil se Mewse, který se potom hned dal na dietu a začal sportovat pod dohledem osobního trenéra.

Díky drastické dietě skládající se hlavně z ovoce, salátů a proteinů místo buchet a jídel z rychlého občerstvení, která si předtím obvykle nosil domů, ztratil Mewse třetinu své váhy. Nyní váží 89 kilogramů.

"Když to zvládám já, pak to může zvládnout každý," řekl. "Cítím se teď v mnohem lepší formě," dodal.

ČTK

Najdete na Lidovky.cz