5. září 2015 7:00 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Češi se nejčastěji milují v posteli. Láká je ale schodiště či sprcha

Způsobila erotická kniha Padesát odstínů šedi sexuální revoluci? | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Způsobila erotická kniha Padesát odstínů šedi sexuální revoluci? | foto: Shutterstock

Češi při sexu často neexperimentují. Nejčastěji mají sex v posteli, tam se ale také dívají na filmy či vyřizují pracovní e-maily. Hned za postelí se umístila pohovka, stůl či automobil.

Ačkoli se jako populární místa pro milování s partnerem ukázaly také pohovka, stůl či automobil, více než polovina Čechů si milostné hrátky nejčastěji nechává do ložnice. Co se představ týče, umí Češi popustit uzdu fantazii, ukázal průzkum společnosti Sleep Centrum.

„Většina lidí má ráda nejen při spánku, ale také při hrátkách s partnerem určitou dávku soukromí a pohodlí. Ač se to nemusí zdát, romantickou atmosféru při sexu nebo mazlení může narušit i příliš měkká nebo proleželá matrace. O nekvalitní či dokonce vrzající posteli nemluvě,“ říká Lukáš Novotný ze společnosti.

Sex na schodech

Celých 26 procent respondentů uvedlo, že by je lákal sex na schodech, pětina dotázaných by zvolila jako netradiční místo pro zpestření milostného života sprchu a 12 procent přiznalo touhu pomilovat se na pračce. Stejně otevřeně jako k lechtivým hrátkám se dotazovaní přiznali i k dalším věcem, které v posteli provozují. Práci si nejen domů, ale rovnou do ložnice nosí až většina Čechů.

apeAlena Pecháčková

Najdete na Lidovky.cz