25. února 2007 10:02 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Českou Miss 2007 se stala Lucie Hadašová

Česká Miss 2007 Lucie Hadašová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Česká Miss 2007 Lucie Hadašová | foto: ČTK

Praha Novou Českou Miss se stala dvacetiletá studentka aplikovaného práva Lucie Hadašová ze Strážnice. Získala také kontrakt na milion korun a poukazy na cestu kolem světa a na osobní automobil. Blondýnka, která ve volné disciplíně zatančila orientální tanec, získala také titul Miss internet.

První českou vicemiss je pro tento rok dvacetiletá studentka Vysoké školy ekonomické v Praze Eva Čerešňáková,  druhou vicemiss se stala dvaadvacetiletá plzeňská studenta psychologie a češtiny Lilian Sarah Fisherová, která byla rovněž typem poroty. Její velkou
vášní je tanec a dokázala to i ve volné disciplíně.

Královny krásy zvolili diváci přímého přenosu televize Nova z šesti superfinalistek prostřednictvím SMS zpráv. Dívky do superfinále vybrala porota z 12 kandidátek. Titul Miss čtenářů si odnesla manažerka nákupu a prodeje oděvní firmy Blanka Javorská z Lužice u Hodonína, která byla rovněž zvolena Miss posluchačů Frekvence 1. Českou Miss marketing se stala Michaela Řeháková, které se však do superfinále neprobojovala.

Dívky ve finále prezentovaly extravagantní modely a svá těla v plavkách. Supefinalistky nabídly volnou disciplínu a musely odpovědět na rozstřelovací otázky, které připravily pro své konkurentky.

Soutěž Česká Miss organizuje od roku 2005 někdejší mluvčí ODS a československá miss z roku 1991 Michaela Maláčová. Na rozdíl od konkurenční soutěže Miss ČR dala šanci divákům, aby sami rozhodli, která z uchazeček o titul nejkrásnější Češky má právo na korunku Miss. Do soutěže se přihlásilo více než 1000 dívek. Další české krásky se letos utkají ještě v jedné vrcholné soutěži. Finále soutěže Miss ČR 2007 je naplánováno na duben.
ČTK

Jaguar XF 20d AWD 2017 · DPH
Jaguar XF 20d AWD 2017 · DPH

r.v. 2017, naj. 55 247 km, diesel
650 000 Kč (s DPH)

Najdete na Lidovky.cz