Úterý 28. ledna 2020svátek má Otýlie 6 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Čtyřletý opilý hoch ukradl sousedům vánoční dárky

Ilustrační foto. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ilustrační foto. | foto: Shutterstock

TENNESSEE Jednadvacetiletá April Wrightová z amerického státu Tennessee se vyděsila, když v noci zjistila, že její čtyřletý syn zmizel. V první chvíli si myslela, že ho někdo unesl, nevěřila, že by si dítě mohlo samo otevřít bezpečnostní pojistky na dveřích.

Když v panice vyběhla před dům, uviděla svého syna na ulici s lahví piva v ruce, oblečeného do dívčích šatů, evidentně opilého.

Podle policejní zprávy se hoch vloupal k sousedům, kde vzal několik zabalených vánočních dárků, které byly pod stromečkem. V jednom z nich našel hnědé dívčí šaty, které si hned oblékl.

Podle zpravodajského serveru News channel 9, který zprávu přinesl, matka opilé dítě ihned odvezla do nemocnice, kde mu lékaři vypumpovali žaludek.

Wrightová, která se právě rozvádí, přiznala, že její syn Hayden z domu již několikrát odešel. Hledá totiž svého otce, který je v současné době ve vězení. "Dělá to naschvál, snaží se dostat do potíží, aby šel do vězení, kde je jeho otec," tvrdí matka čtyřletého dítěte.

Wrightová si však nedokáže vysvětlit, jak si chlapec sám dokázal otevřít lahev s pivem, dostat se ven a ještě se vloupat do sousedova zamčeného domu. "Pivo si vzal v chladícím boxu mého otce, jak si ho ale dokázal otevřít, nechápu. Byla to zazátkovaná lahev."

Úřad sociální péče matku pokáral, ale dítě nadále ponechal v její péči. "Snažím se být dobrou matkou a toto beru jako svoje obrovské selhání. Děti ale dělají takové věci, a všechno se ohlídat nedá," přiznala se studem matka.

Premium

Ležela u nohou vraha, čekala smrt a modlila se. Přežila, ale trpí

Ekaterina Garbova - střelba ve Fakultní nemocnici v Ostravě Porubě | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Ekaterina Garbova přežila. Vrahovy výstřely ji naštěstí minuly. Odnesla si však zranění z toho, jak po ní lidé v panice...

Premium

Když je šampionka v­ sedmnácti vyhořelá. Ze závodů ji „vyhnaly“ děti?

Alina Zagitovová při listopadovém závodu v Japonsku. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Aktuální olympijská vítězka i mistryně světa Alina Zagitovová oznámila v prosinci v pouhých 17 letech přerušení závodní...

Premium

Koho čeká láska a koho rozchod. Jaký bude rok 2020 ve vztazích?

S muži je to někdy náročné, ale díky nim je ten život o něco zajímavější. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Člověk je společenský tvor a je v životě spokojený podle toho, jak se mu daří ve vztazích s druhými lidmi. Potřebuje...

Jak přežít období růstu zubů u dětí? S těmito tipy to zvládnete levou zadní
Jak přežít období růstu zubů u dětí? S těmito tipy to zvládnete levou zadní

Když miminku začnou růst zoubky, jste na začátku těžkého období, kdy se z něj stává nešťastný slintající uzlíček. Máme tipy, jak mu můžete co nejvíce ulevit.