Pondělí 25. září 2023, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Čtyřletý opilý hoch ukradl sousedům vánoční dárky

Magazín

  11:51
TENNESSEE - Jednadvacetiletá April Wrightová z amerického státu Tennessee se vyděsila, když v noci zjistila, že její čtyřletý syn zmizel. V první chvíli si myslela, že ho někdo unesl, nevěřila, že by si dítě mohlo samo otevřít bezpečnostní pojistky na dveřích.
Ilustrační foto.

Ilustrační foto. foto: Shutterstock

Když v panice vyběhla před dům, uviděla svého syna na ulici s lahví piva v ruce, oblečeného do dívčích šatů, evidentně opilého.

Podle policejní zprávy se hoch vloupal k sousedům, kde vzal několik zabalených vánočních dárků, které byly pod stromečkem. V jednom z nich našel hnědé dívčí šaty, které si hned oblékl.

Podle zpravodajského serveru News channel 9, který zprávu přinesl, matka opilé dítě ihned odvezla do nemocnice, kde mu lékaři vypumpovali žaludek.

Wrightová, která se právě rozvádí, přiznala, že její syn Hayden z domu již několikrát odešel. Hledá totiž svého otce, který je v současné době ve vězení. "Dělá to naschvál, snaží se dostat do potíží, aby šel do vězení, kde je jeho otec," tvrdí matka čtyřletého dítěte.

Wrightová si však nedokáže vysvětlit, jak si chlapec sám dokázal otevřít lahev s pivem, dostat se ven a ještě se vloupat do sousedova zamčeného domu. "Pivo si vzal v chladícím boxu mého otce, jak si ho ale dokázal otevřít, nechápu. Byla to zazátkovaná lahev."

Úřad sociální péče matku pokáral, ale dítě nadále ponechal v její péči. "Snažím se být dobrou matkou a toto beru jako svoje obrovské selhání. Děti ale dělají takové věci, a všechno se ohlídat nedá," přiznala se studem matka.

Autor:
Témata: Tennessee