Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Dívka žaluje umělce za příliš mnoho tetování

Magazín

  19:34
BRUSEL - Namísto tří malých hvězdiček u levého oka, které si mladá Belgičanka objednala v tetovacím salonu, skončila s 56 hvězdami rozesetými po celé polovině obličeje. Tvrdí, že při proceduře usnula, a nyní se rozhodla podat na tvůrce žalobu. O jejím případu informoval vlámský deník Het Laatste Nieuws.

Dívka s příliš velkým tetováním foto: Reprofoto

Osmnáctiletá Kimberley Vlaemincková z Kortrijku na západě země se vydala se svým přítelem, otcem a bratrem do tetovacího salonu, který si v jejich městě otevřel jeden Pařížan. "Chtěla jsem vytetovat tři malé puntíky, ale on mi nabídl tři hvězdy a tvrdil, že to bude moc krásné," oznámila Vlaemincková. "Když mě začal tetovat, necítila jsem bolest a usnula.


Předtím jsem vstávala jsem v pět hodin ráno a půl dne pracovala," vysvětlila dívka, která se živí jako posluhovačka. "Probudila jsem se, když mi začal tetovat nos, a spatřila jsem, co natropil. Napočítala jsem 56 hvězd, to je příšerné," dodala.

Mladá Vlámka, jež se prý nyní neodváží vyjít na ulici, podala na tetovacího mistra žalobu. Také si přeje hvězdy odstranit laserem, což je podle tisku bolestivá a nákladná procedura.

Tetovací mistr Rouslan Toumaniantz formálně protestoval proti tvrzení, že jeho klientka usnula. "Byla celou dobu vzhůru, nehypnotizoval jsem ji ani jí nepodal žádné léky, se vším souhlasila. Problémy začaly, když její tvář uviděli otec a přítel," řekl tisku.

Autoři: ,
Témata: hvězda, Kortrijk

AURES Holdings a.s.
NÁKUPČÍ AUTOMOBILŮ - OLOMOUC (A12493)

AURES Holdings a.s.
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 40 000 - 60 000 Kč