16. června 2009 19:34 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Dívka žaluje umělce za příliš mnoho tetování

Dívka s příliš velkým tetováním | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Dívka s příliš velkým tetováním | foto: Reprofoto

BRUSEL Namísto tří malých hvězdiček u levého oka, které si mladá Belgičanka objednala v tetovacím salonu, skončila s 56 hvězdami rozesetými po celé polovině obličeje. Tvrdí, že při proceduře usnula, a nyní se rozhodla podat na tvůrce žalobu. O jejím případu informoval vlámský deník Het Laatste Nieuws.

Osmnáctiletá Kimberley Vlaemincková z Kortrijku na západě země se vydala se svým přítelem, otcem a bratrem do tetovacího salonu, který si v jejich městě otevřel jeden Pařížan. "Chtěla jsem vytetovat tři malé puntíky, ale on mi nabídl tři hvězdy a tvrdil, že to bude moc krásné," oznámila Vlaemincková. "Když mě začal tetovat, necítila jsem bolest a usnula.


Předtím jsem vstávala jsem v pět hodin ráno a půl dne pracovala," vysvětlila dívka, která se živí jako posluhovačka. "Probudila jsem se, když mi začal tetovat nos, a spatřila jsem, co natropil. Napočítala jsem 56 hvězd, to je příšerné," dodala.

Mladá Vlámka, jež se prý nyní neodváží vyjít na ulici, podala na tetovacího mistra žalobu. Také si přeje hvězdy odstranit laserem, což je podle tisku bolestivá a nákladná procedura.

Tetovací mistr Rouslan Toumaniantz formálně protestoval proti tvrzení, že jeho klientka usnula. "Byla celou dobu vzhůru, nehypnotizoval jsem ji ani jí nepodal žádné léky, se vším souhlasila. Problémy začaly, když její tvář uviděli otec a přítel," řekl tisku.

Lidovky.cz, ČTK