Čtvrtek 2. dubna 2020svátek má Erika 11 °C jasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Hiltonová je ve vězení

Paris Hiltonová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Paris Hiltonová | foto: ČTK

LYNWOOD Před nástupem trestu Paris Hiltonové vládla v losangeleské věznici „naštvaná nálada“. Britskému deníku The Guardian to řekla jedna z právě propuštěných vězeňkyň, Susannah Johnsonová.

Podle ní se ostatním ženám nelíbilo, že v přeplněném vězení pro 2 200 trestankyň úředníci vyčlenili pro Hiltonovou samostatnou místnost. Americká dědička hotelového impéria si v ženské věznici na předměstí Los Angeles, v bloku pro prominenty, odsedí následujících 23 dní. V asketickém prostředí za mřížemi bude zpytovat své svědomí kvůli porušení dočasného zákazu řízení automobilu.

„Paris Hiltonová si začala odpykávat trest za porušení podmínky v losangeleské okresní věznici umístěné v Lynwoodu v Kalifornii,“ potvrdil právní zástupce odsouzené Richard Hutton.

Hutton také tlumočil prohlášení své mandantky. „Toto je důležitý bod v mém životě a já se musím zodpovídat za své chování. Propříště se hodlám aktivněji věnovat rozhodnutím, která činím. I když mám nahnáno, jsem připravena nastoupit výkon trestu,“ je se svým osudem smířená zhýčkaná celebrita, která sama sebe považuje za herečku, zpěvačku a modelku v jedné osobě.

Několik hodin před příjezdem do káznice v Lynwoodu se Hiltonová zúčastnila udělování oceněníMTV Movie Awards, kde s novináři krátce promluvila i o svém trestu.
„Snažím se teď být silná,“ pronesla. Výstřední blondýna si třítýdenní vězení vysloužila za to, že se koncem února řítila ve svém modrém voze Bentley nepřiměřenou rychlostí, a navíc bez rozsvícených světel. Už vloni se přitom provinila tím, že za volant usedla pod vlivem alkoholu.

Hiltonová, která je zvyklá mít všechno, co si zamane, bude muset za katrem zásadně změnit své životní návyky. Ve spartánsky zařízené cele o rozměrech 3,6 krát 2,4 metru bude mít k dispozici základní hygienické potřeby – záchod, umyvadlo a okénko o šířce 15 centimetrů.

Blonďaté lokny si bude moct pročesávat před zrcadlem z leštěného kovu, na sobě bude mít oranžovou kombinézu. Snídaně se ve věznici podává mezi 6.00 a 7.30 – v době, kdy nová vězeňkyně obvykle chodívá po prohýřených nocích spát. Televize bude v klubovně, mimo celu si bude muset chodit také zatelefonovat, neboť mobily nejsou ve vězení povoleny.

, ,
Premium

Luxusní auta a vily. Pohádkový život utnula mladíkům až policie

Domy a byty podvodníků ze společnosti J.O. Investment s. r. o. (na snímku je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jakubovi O. bylo dvacet let, když založil firmu J.O. Investment a začal podnikat. Po třech letech jezdil v kabrioletu...

Premium

Lhaní se dá naučit. Emoce se však obelhat nedají, radí kriminální psycholog

Slovenský kriminální psycholog Ondrej Kubík | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Naproti vám sedí podezřelý. Říká pravdu, nebo lže? Kriminální psycholog Ondrej Kubík ví, jak u výslechu přečíst mysl...

Premium

Dojemná záchrana? Nikoliv. MF DNES odhalila síť černého byznysu se psy

Psi z množírny z útulku. V bezpečí. Fenky Rózu a Mašličku MF DNES předala do... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Líbivá záchrana psů z nevhodných podmínek je skvělý byznys. Na jeho financování se podílí česká i německá veřejnost....

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!