Čtvrtek 5. srpna 2021, svátek má Kristián
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Hlavní nádraží ovládli tanečníci. Cestující jen nevěřícně zírali

Magazín

  16:35aktualizováno  3. prosince 16:35
PRAHA - Plná hala lidí, venku mráz, vidina dlouhého čekání na zpožděný vlak... Tuto klasiku Hlavního nádraží v Praze ale zničehonic naruší 70 lidí, kteří začnou tancovat. Ano, opravdu se to stalo. V pátek probudila vlakové nádraží písnička All you need is love.

Na Hlavním nádraží v Praze tancovalo 70 lidí. foto: YouTubeReprofoto

Kdo byl 26. listopadu v 18 hodin na Hlavním nádraží, nestačil se zřejmě divit. Muž začne na celou halu zpívat a hned se k němu přidává zhruba sedmdesátka tanečníků, která na sestřih několika písní předvede téměř čtyřminutovou sestavu.

Čtěte více:

Nadšení cestující okolo nich hned utvoří kroužek a vžívají se do rytmu písní, některým se vlní boky, jiní vytahují mobily a foťáky a vše si natáčí.

Vrcholem taneční show pak je sólo mladíka a dívky, kteří odhodí dlouhé černé kabáty a předvedou se v přiléhavých kostýmech tělové barvy.

Ve chvíli, kdy dozní poslední tón, se tanečníci jakoby nic rozejdou. Přítomní diváci ale stojí jako zkamenělí nebo tleskají.

Nikdo neodhalil, že se jednalo o reklamní akci.

LETNÍ SOUTĚŽ: Sdílejte svoje tipy na výlety i ve 4. týdnu a hrajte o krásné ceny
LETNÍ SOUTĚŽ: Sdílejte svoje tipy na výlety i ve 4. týdnu a hrajte o krásné ceny

Vítejte ve 4. týdnu letní soutěže. I v tomto týdnu vkládejte svoje tipy na výlety s dětmi, hodnoťte výlety ostatním a vyhrajte jednu z 10 týdenních...

Mohlo by vás zajímat