2. prosince 2010 16:35, aktualizováno 3. 12 16:35 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Hlavní nádraží ovládli tanečníci. Cestující jen nevěřícně zírali

Na Hlavním nádraží v Praze tancovalo 70 lidí. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Na Hlavním nádraží v Praze tancovalo 70 lidí. | foto: YouTubeReprofoto

PRAHA Plná hala lidí, venku mráz, vidina dlouhého čekání na zpožděný vlak... Tuto klasiku Hlavního nádraží v Praze ale zničehonic naruší 70 lidí, kteří začnou tancovat. Ano, opravdu se to stalo. V pátek probudila vlakové nádraží písnička All you need is love.

Kdo byl 26. listopadu v 18 hodin na Hlavním nádraží, nestačil se zřejmě divit. Muž začne na celou halu zpívat a hned se k němu přidává zhruba sedmdesátka tanečníků, která na sestřih několika písní předvede téměř čtyřminutovou sestavu.

Čtěte více:

Nadšení cestující okolo nich hned utvoří kroužek a vžívají se do rytmu písní, některým se vlní boky, jiní vytahují mobily a foťáky a vše si natáčí.

Vrcholem taneční show pak je sólo mladíka a dívky, kteří odhodí dlouhé černé kabáty a předvedou se v přiléhavých kostýmech tělové barvy.

Ve chvíli, kdy dozní poslední tón, se tanečníci jakoby nic rozejdou. Přítomní diváci ale stojí jako zkamenělí nebo tleskají.

Nikdo neodhalil, že se jednalo o reklamní akci.

Michaela Těšínská

Autor

Michaela Těšínskámichaela.kabatova@lidovky.czČlánky

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!