Pondělí 18. října 2021, svátek má Lukáš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Jak Sarkozy 'lovil' Carlu

Magazín

  16:52
Francouzský prezident Nicolas Sarkozy, přezdívaný "rychlík", dostál své pověsti i během schůzky naslepo zorganizované svým známým. Ten o bleskových námluvách prezidenta se slavnou modelkou a zpěvačkou Carlou Bruni nyní napsal knihu.

Nicolas Sarkozy s Carlou Bruniovou foto: AFP

"Budeš mou Marylin a já tvůj Kennedy," neostýchal se Sarkozy vyznat se Carle před hosty seznamovací party. Poté jí požádal, aby ho políbila na ústa.  Neodpověděla, ale Sarkozyho přímočarost jí zřejmě učarovala.

Schůzka o které reklamní magnát Jacques Seguela píše se odehrála v listopadu roku 2007. Seguela byl prezidentem požádán aby zorganizoval seznamovací večeři. Ta se však podle jeho slov proměnila v "neočekávanou hru svádění mezi dvěma netvory", která se navíc odehrávala před překvapenými hosty.

Carla BruniováPrezident byl "na lovu" poté co ho krátce po vyhraných volbách v roce 2007 opustila jeho první žena. Na večeři, kam dorazil neformálně bez kravaty, byl prý k Bruniové od počátku "přitahován jako magnet".

Čtyřiapadesátiletý prezident zpěvačce slíbil, že na jejím příštím koncertě bude sedět v první řadě. "Oznámíme tam naše zasnoubení, uvidíš povedeme si lépe než Marylin a Kennedy," omotával si pomalu Sarkozy zpěvačku kolem prstu.

"Zasnoubení? Nikdy! odpověděla prý naoko pohoršeně Bruniová. Nicolas Sarkozy s Carlou Bruniovou

Po večeři jí prezident odvezl domů svou limuzínou a ona mu na oplátku dala svoje číslo. "Avšak noc spolu nestrávili,"ujišťuje v knize Seguela.

Jen pár minut poté co Bruniová dorazila domů, zavolala Seguelovi, kvůli poděkování za večírek. A Sarkozyho hned okomentovala: "Ten tvůj kamarád je vážně kouzelný, inteligentní a pozorný. Bojím se jen, že je to tak trochu křupan. Dala jsem mu číslo a on se stále neozval!"

Za sedm týdnů z nich byli manželé.

Autoři:

Děti zvládnou všechno, to samé ženy. Muži však nevydrží, říká expert na přežití

Premium Tři dny trvalo pátrání po osmileté Julii z Berlína, která se v neděli ztratila rodičům u Čerchova na Domažlicku. V...

Jak se rodí sebevražda. Psychiatr Höschl nejen o schizofrenii a depresi

Premium Jak velká musí být síla, která člověka dožene k tomu, že si sám dobrovolně vezme život? Jaké jsou poslední myšlenky...

Od perfekcionisty Contadora k Pogačarovi bez nepřátel. Hvězdy očima Kreuzigera

Premium Zažil vládu Contadora i Frooma, řádění Sagana, razantní nástup Pogačara. Během šestnácti let profikariéry se vedle...

Stylová jako Dana Morávková v brýlích Crullé. Vyhrajte 500 Kč na nové brýle
Stylová jako Dana Morávková v brýlích Crullé. Vyhrajte 500 Kč na nové brýle

Zvažujete pořízení nových obrouček? Hledáte stylové sluneční brýle nebo perfektně padnoucí čočky? Zapojte se do soutěže, vyhrajte poukázku a...

Mohlo by vás zajímat