Sobota 23. září 2023, svátek má Berta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Jihokorejská policie vyšetřuje agresivního slona

Magazín

  22:29
SOUL - Na žádost poškozené paní Kim začala jihokorejská policie formální vyšetřování ve věci agresivního chování pětatřicetiletého slona ze soulské zoologické zahrady.
Slon - ilustrační foto

Slon - ilustrační foto foto: Shutterstock

Jak píše jihokorejský deník Dong a Ilbo, slon jménem Tesani měl v pondělí hodit po ženě, které se procházela zahradou, kámen, jež ji zasáhl do hlavy.

Žena nahlásila útok na policii a obvinila slona z chuligánského chování. Po přijetí formálního obvinění neměla policie jinou možnost, než začít případ vyšetřovat.

Z prvních výsledků šetření ale vyplývá, že k útoku došlo mimo záběr bezpečnostních kamer umístěných u výběhu slonů. Proto bude slonu-podezřelému možné jen velice těžko vinu prokázat.

"Přestože paní Kim tvrdí, že k útoku ze strany slona došlo, bude to jen velmi těžké, z důvodu nedostatku důkazů a výpovědí očitých svědků, trestný čin slonovi dokázat," uzavírá korejský deník.

Autor:
Témata: policie

Antikoliková lahev MAM zdarma! Zapojte se do testování a podělte se o zkušenosti
Antikoliková lahev MAM zdarma! Zapojte se do testování a podělte se o zkušenosti

Vyzkoušejte novinku od MAM antikolikovou lahev, která díky své konstrukci snižuje výskyt koliky a podělte se o své zkušenosti s našimi čtenáři. Jak...