Diskuse
Tátové na rodičovské? Méně úzkosti a pivo na zahrádce
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
I. Procházková
V Německu možná nejsou tak velké rozdíly v platech žen a mužů, ale když má česká žena plat 12000 hrubého a muž třeba 40000, tak to asi bude problém. Navíc ne každý zaměstnavatel by uvolnil muže na rodičovskou. U nás navrhovala ministryně Marksová povinně 3 měsíce rodičovské pro muže s tím, že rozdíly v platech rodičů by doplácel stát. To bychom ovšem museli být velmi bohatý stát, abychom si to mohli dovolit, vždyť v některých rodinách dělá rozdíl mezi platy rodičů i několik desítek tisíc korun. A kde by ženu zaměstnali na ty 3 měsíce? To by musela jen někam na brigádu za pár kaček. Připomíná mi to jednu z forem sociálního inženýrství, které se naše vláda tady pokouší zavést.:-(

Je vám přes čtyřicet? Soutěžíme o přírodní doplněk stravy MenoVit Balance
Období po čtyřicítce přináší řadu změn, které mohou ovlivnit fyzickou i psychickou pohodu. Dopřejte si proto přírodní podporu v čase, kdy ji vaše...


















