Pondělí 12. dubna 2021svátek má Julius 10 °C občasný déšť Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Hotel nabízí 18 let bezplatných pobytů pro páry, které tam počnou dítě na Valentýna

Hotel Zed. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Hotel Zed. | foto: HOTEL ZED VICTORIA PHOTOS

Britská Kolumbie (Kanada) Majitelka hotelů Zed v Kanadě přišla s neobvyklou nabídkou. Zákazníci, kteří v jejích apartmánech na Den svatého Valentýna počnou dítě, budou odměněni.

Hotel se sídlem ve Victorii a Kelowně poskytne speciální akci. Na Den svatého Valentýna si lidé můžou rezervovat pobyt od desíti hodin ráno do dvou hodin odpoledne, pokud se jim po devíti měsíci od návštěvy narodí dítě, dostanou v následujících osmnácti letech možnost ubytování zadarmo, informuje CNN.

Majitelce hotelu Mandy Farmerové se nápad v hlavě podle jejích slov zrodil, když její děti byly malé a s manželem neměli příliš společného času pro sebe. „Nemyslím si, že naší nabídkou přesvědčíme někoho, kdo neuvažuje o tom, že bude mít dítě, ale pokud o tom přemýšlí, proč by to nezkusil? Může vyhrát způsob, jak oslavovat početí dítěte po dobu dalších 18 let,“ říká Farmerová.

Za přepočtenou cenu okolo tisíce českých korun hosté můžou využít také venkovní vířivku nebo si zahrát stolní tenis.  K dispozici je i malá diskotéka nebo karaoke. 

Příklad jednoho z pokojů v hotelu.

Hotel Zed je partnerem společnosti Pride at Work a Speciální nabídka je připravena pro všechny bez ohledu na pohlavní identitu nebo sexuální orientaci. Budoucí vstup zdarma tak podle majitelky páry mohou získat i pomocí náhradního mateřství nebo adopce.

V křečových žilách může být i litr krve, varuje primář Schütz

Primář Žilní kliniky Ota Schütz | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Viditelně rozšířené žíly, těžké nohy či pocit mravenčení. Potíže s křečovými žílami neboli varixy trápí v populaci...

Velký test samotestů na covid: Kapesní laboratoř vám dá naději, nikoliv jistotu

Testovací sady na přítomnost viru SARS-CoV-2 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Chcete do práce nebo na návštěvu k příbuzným? Budete-li mít štěstí, třeba na vás vyjde vhodný test na covid. Pečlivě...

KOMENTÁŘ: Na dveře klepe obří inflace. A bát by se měla i česká vláda

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium V Americe probíhá obří záchrana ekonomiky na dluh. Do toho všude zdražuje ropa i potraviny. Svět se opět začíná bát...