Sobota 3. prosince 2022, svátek má Svatoslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Karel Gott se oženil

Magazín

  15:38
LAS VEGAS - Ivaně Macháčkové se povedlo to, co žádné jiné před ní. V pondělí 7. ledna 2008 se v 16.30 hodin místního času stala ve svatební kapli v americkém Las Vegas manželkou Karla Gotta. Snad nejznámější zapřísáhlý starý mládenec v Česku si konečně vyzkouší, jaké je žít ve stavu manželském.
EXLUZIVNĚ: UVNITŘ FOTOGALERIE ZE SVATBY

Karel Gott se v pondělí oženil s přítelkyní Ivanou Macháčkovou v americkém Las Vegas. (Na svatebním snímku s dcerou Charlotte Ellou Gottovou). foto: Bison & Rose

Svatebního obřadu se zúčastnila jejich dvacetiměsíční dcera Charlotta Ella a maminka nevěsty Blanka. Jednatřicetiletá Macháčková se rozhodla přijmout příjmení Gottová. „S ohledem na skutečnost, že s Ivanou žijeme již sedm let pod jednou střechou a společně vychováváme naši dceru Charlottu, jsem už delší dobu přemýšlel o našem sňatku,“ řekl krátce po slavnostním aktu osmašedesátiletý Karel Gott.

"Rozhodl jsem se spontánně"
„K Las Vegas mne váže velmi silné pouto. Vystupovaly zde největší legendy světové hudby a showbusinessu. Právě v hotelu Frontier, kde jsem měl v roce 1967 půlroční angažmá, začala také moje zahraniční kariéra. A v neposlední řadě je Las Vegas městem mnoha romantických svatebních kaplí a sňatky jsou tu zcela běžnou i snadnou záležitostí," tvrdil v prohlášení Gott. Karel Gott se v pondělí oženil s přítelkyní Ivanou Macháčkovou v americkém Las Vegas (s dcerou Charlotte Ellu Gottovou).

Prý ho všechny tyto důvody, "navíc ještě umocněné pohledem na dnešní rozvaliny hotelu a na druhé straně na moji krásnou rodinu, se kterou jsme sem přijeli trávit dovolenou," vedly ke zcela spontánnímu rozhodnutí požádat partnerku o ruku.

"Veškeré formality a samotná organizace sňatku byly už snadnou záležitostí a trvaly jen několik dnů,“ shrnul Karel Gott motivy, které ho vedly k tomuto životnímu rozhodnutí.

„Jsem nesmírně šťastná, že jsme nyní opravdová rodina - a o to více, protože v polovině června očekáváme narození dalšího potomka,“ dodala Ivana Gottová. Potvrdila tím tak současně informace z médií o svém těhotenství. Gott má z předchozích vztahů ještě dvě dospělé dcery - Dominiku a osmnáctiletou Lucii.

Oba novomanželé se shodli, že svatbu určitě oslaví se svými nejbližšími a přáteli po svém návratu do Prahy.

Mnohonásobný Zlatý a Český slavík byl proslulý tím, že se stavu manželskému úzkostlivě vyhýbal. Například v roce 2002, kdy již udržoval s Macháčkovou vztah, odpověděl na dotaz ruských fanynek, zda se s přítelkyní ožení: "Kdybych se chtěl ženit, už bych jí to dávno řekl doma."

Autor:

Ať se dětem lépe dýchá. Proč vyrazit do Dětské léčebny Cvikov
Ať se dětem lépe dýchá. Proč vyrazit do Dětské léčebny Cvikov

Respirační onemocnění postihne čas od času každé dítě. Někdy ale může i banální onemocnění vést k nepříjemným chronickým stavům. Blíží se podzim a...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat