Sobota 23. září 2023, svátek má Berta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Korea našla svoji Susan Boyleovou

Magazín

  20:30
SOUL - Podobný životní zvrat, jaký prožila amatérská zpěvačka Susan Boyleová, potkal korejského mladíka, který zazpíval v korejské soutěži Hledá se talent. Jeho výkon vidělo již více než sedm milionů diváků portálu YouTube, informovala televize ABC.

Dvaadvacetiletý Sung Bong Choi předvedl výkon, který naprosto ohromil porotu i početné publikum. foto: youtube.com

První řada obdoby britského pořadu hledání talentů přinesla v Koreji velké překvapení. Do soutěže se totiž přihlásil dvaadvacetiletý Sung Bong Choi a předvedl výkon, který naprosto ohromil porotu i početné publikum.

Mladík ve flanelové košili nejdřív tichým hlasem odvyprávěl svůj životní příběh a pak začal s ostychem zpívat píseň Nella Fantasia z filmu Mise.

Příběh Sunga zní jako pravý americký sen. Vyrůstal v sirotčinci a v pěti letech utekl, protože ho ostatní děti bily.

Raději žil jako bezdomovec na ulici a vydělával si pouličním prodejem. Sung nechodil nikdy do školy, a přesto se mu podařilo složit zkoušky na prestižní uměleckou školu Dae Jun, kde začal studovat zpěv.

Když školu dokončil, nemohl si kvůli nedostatku financí dovolit další profesionální výuku. Sung nevzdal svoji cestu za slávou a přihlásil se do televizní soutěže talentů.

Když se ho porota zeptala, proč jim chce zazpívat, skromně odpověděl: "Nevím, jestli umím zpívat, ale hrozně mě to baví."

Autoři:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!