Sobota 22. února 2020svátek má Petr 10 °C oblačno Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Korea našla svoji Susan Boyleovou

Dvaadvacetiletý Sung Bong Choi předvedl výkon, který naprosto ohromil porotu i početné publikum. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Dvaadvacetiletý Sung Bong Choi předvedl výkon, který naprosto ohromil porotu i početné publikum. | foto: youtube.com

SOUL Podobný životní zvrat, jaký prožila amatérská zpěvačka Susan Boyleová, potkal korejského mladíka, který zazpíval v korejské soutěži Hledá se talent. Jeho výkon vidělo již více než sedm milionů diváků portálu YouTube, informovala televize ABC.

První řada obdoby britského pořadu hledání talentů přinesla v Koreji velké překvapení. Do soutěže se totiž přihlásil dvaadvacetiletý Sung Bong Choi a předvedl výkon, který naprosto ohromil porotu i početné publikum.

Mladík ve flanelové košili nejdřív tichým hlasem odvyprávěl svůj životní příběh a pak začal s ostychem zpívat píseň Nella Fantasia z filmu Mise.

Příběh Sunga zní jako pravý americký sen. Vyrůstal v sirotčinci a v pěti letech utekl, protože ho ostatní děti bily.

Raději žil jako bezdomovec na ulici a vydělával si pouličním prodejem. Sung nechodil nikdy do školy, a přesto se mu podařilo složit zkoušky na prestižní uměleckou školu Dae Jun, kde začal studovat zpěv.

Když školu dokončil, nemohl si kvůli nedostatku financí dovolit další profesionální výuku. Sung nevzdal svoji cestu za slávou a přihlásil se do televizní soutěže talentů.

Když se ho porota zeptala, proč jim chce zazpívat, skromně odpověděl: "Nevím, jestli umím zpívat, ale hrozně mě to baví."

,
Premium

TEST: Vyplatí se benzin, hybrid, nebo diesel? Spočítali jsme to

Redakční srovnávací test dieselu, benzinového auta a hybridu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Auto máte vybrané, co mu ale dát pod kapotu, aby vás provoz vyšel co nejlevněji – klasický benzin, úsporný diesel, nebo...

Premium

Ležela u nohou vraha, čekala smrt a modlila se. Přežila, ale trpí

Ekaterina Garbova - střelba ve Fakultní nemocnici v Ostravě Porubě | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Ekaterina Garbova přežila. Vrahovy výstřely ji naštěstí minuly. Odnesla si však zranění z toho, jak po ní lidé v panice...

Premium

Pozor na ně. Vztahové chyby žen, kvůli kterým od nich muži utíkají

Ztracená důvěra ženy může znamenat konec vztahu. Záleží, jak se k dané věci... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Vidět chyby na druhých je snadné. Mnohdy však postrádáme sebereflexi. Schopnost přemýšlet o sobě a vlastním jednání....