21. listopadu 2008 11:11 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Kurková je prý nejvíce sexy žena světa

Česká topmodelka Karolína Kurková je nejvíce sexy i bez pupíku. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Česká topmodelka Karolína Kurková je nejvíce sexy i bez pupíku. | foto: ČTK

LOS ANGELES Česká topmodelka Karolína Kurková se umístila na prvním místě světového žebříčku žen s největším sexappealem, který zveřejnila americká televizní stanice E!. Čtyřiadvacetiletá rodačka z Děčína předstihla i smyslnou Angelinu Jolieovou a éterickou krásku Scarlett Johanssonovou.


Česká topmodelka Karolína Kurková nemá pupíkNa blonďaté Češce, kterou časopis Forbes řadí mezi nejlépe placené modelky světa, ocenila zábavní televize E! její krásné bříško a především její
"tajemný pupík". Narážela tak na nepřítomnosti této charakteristické partie lidského těla u Kurkové, což tento týden znovu připomněly fotografie z přehlídky spodního prádla módní značky Victoria's Secret ve Spojených státech.

"Záhada" hladkého bříška Kurkové s jen zcela nepatrným důlkem na místě, kde většina lidí disponuje mnohem výraznější prohlubní či výstupkem, vyvolala velký zájem světových médií, které spekulují o důvodu této "anomálie".

Nejpravděpodobnější příčinou je podle expertů břišní operace provedená v dětství. Modelka se k této záležitosti doposud nikdy veřejně nevyjádřila. Její agent jen všechny ubezpečil, že jeho klientka opravdu "není mimozemšťan". Fotografie Kurkové ve spodním prádle a v plavkách jsou z tohoto důvodu také někdy upravovány dodatečným přidáním obrázku cizího pupíku.

 I druhé místo připadlo topmodelce. Je jí Izraelka Bar Rafaeliová, známá svým vztahem s hollywoodským hercem Leonardem DiCapriem. Angelině Jolieové, která v létě přivedla na svět dvojčata, patří třetí příčka.

Do žebříčku se prý dostaly krásky z celého světa, a nikoli jen ze Spojených států. "Tento seznam není ani zdaleka možné považovat za výběr USA. Najdete v něm tváře a těla ze šesti kontinentů," zdůraznila stanice E! v tiskovém prohlášení.

Deset nejvíce sexy žen světa podle televizní stanice E! :

1. Karolína Kurková
2. Bar Rafaeliová
3. Angelina Jolieová
4. Gisele Bündchenová
5. Scarlett Johanssonová
6. Adriana Limaová
7. Heidi Klumová
8. Penelope Cruzová
9. Manuela Arcuriová
10. Shakira

Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!