1. srpna 2016 7:00 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Manželská postel, plazma a kytara. Vězeňská cela drogového bosse připomíná luxusní byt

Luxusní vězeňský obývák drogového bosse. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Luxusní vězeňský obývák drogového bosse. | foto: Youtube.com/Dailymail.com, allaroundtheweb

TACUMBU (PARAGUAY) Oblečení nejvyhlášenějších značek, luxusní plazma umístěná na stěně v prostorné jídelně nebo velká manželská postel a vedle ní pás na běhání. Takových výsad si ve své celé užíval brazilský drogový boss Jarvis Chimenes Pavao, který byl odsouzen na osm let za praní špinavých peněz v Paraguayi do věznice Tacumbu.

Jarvis Chimenes Pavao po svém odsouzení odmítl snížit svůj životní standard. Díky korupci v nejvyšších patrech politiky se mu podařilo svůj pobyt ve vězení značně vylepšit, uvedla jeho advokátka Laura Acasuso.

Cela dorgového bosse se skládala ze tří pokojů, ve kterých se vyjímaly kvalitní kusy nábytku. V jídelně si Pavao mohl pustit na své velké nástěnné plazmě jeden z nejnovějších filmů, které obsahovala jeho videotéka. V obývacím pokoji se nacházela další plochá televize a knihovna. V ložnici měl k dispozici velkou manželkou postel a v kuchyni potraviny, které se vězeňské stravě nepodobají ani vzdáleně.

Podívejte se, jak to v cele vypadalo:

Pavaovi nesměla chybět ani plazmová televize.
Obývací pokoj s menší televizí.

Pravda o jeho luxusním životě se odhalila náhodou, kdy ve věznici došlo k nálezu bomby. Uvádí se, že ji do areálu nechal umístit sám Pavao. Měl se díky výbuchu dostat na svobodu, propuštěn měl být příští rok. V Brazílii ale čelí dalším obviněním spojenými s drogovým byznysem.

Najdete na Lidovky.cz