Úterý 26. září 2023, svátek má Andrea
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Muž si na nádraží lehl mezi koleje, vlak mu nezkřivil ani vlásek

Magazín

  11:56
SRBSKO (BEROUNSKO) - Skoncovat dobrovolně se životem nemusí být tak jednoduché, jak se na první pohled zná. Přesvědčil se o tom šestatřicetiletý muž na nádraží v Srbsku na Berounsku. Lehl si mezi koleje před přijíždějící vlak. Souprava přes něj ale přejela, aniž mu zkřivila vlásek na hlavě.
Vlak (ilustrační foto)

Vlak (ilustrační foto) foto: Lidové noviny

Po zastavení vlaku muž vylezl z kolejiště bez jakéhokoli zranění, řekla mluvčí berounské policie Marcela Pučelíková.

Muž podle ní postával na nástupišti. V okamžiku, kdy k němu přijížděl osobní vlak, prý vstoupil do kolejiště a lehl si mezi koleje. Strojvedoucí už soupravu nedokázal zabrzdit. K překvapení všech ale po projetí a zastavení vlaku muž z kolejiště sám vylezl. Podle mluvčí byl ve špatném psychickém stavu a s nikým nekomunikoval. Záchranáři ho převezli do berounské nemocnice, jeho cesta ale zřejmě nakonec skončí v psychiatrické léčebně.

Policisté případ vyšetřují jako pokus o sebevraždu. Co k ní muže dohnalo, teprve zjišťují. Z cestujících ve vlaku se nikdo nezranil.

Autor:
Témata: Srbsko, okres Beroun

Jak chutná miminkům pokračovací a batolecí mléko Beggs?
Jak chutná miminkům pokračovací a batolecí mléko Beggs?

30 rodin dostalo od nás zdarma pokračovací nebo batolecí mléko od prémiové značky Beggs. Co o něm ve svých recenzích napsali? Přečtěte si hodnocení...