7. srpna 2012 15:30 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Žena během jízdy zpanikařila a nabourala. Kvůli pavoukovi

Pavouk (ilustrační foto) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Pavouk (ilustrační foto) | foto: Shutterstock

PROSTĚJOV Kvůli fobii z pavouků havarovala na Prostějovsku dvacetiletá řidička. Pavouk se jí zjevil před očima ve chvíli, kdy u Nezamyslic projížděla zatáčkou. Žena zpanikařila a srazila se s protijedoucím autem.

"Vozidlo bylo při nehodě téměř zdemolováno. Obě řidičky utrpěly zranění," řekla prostějovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

ČTĚTE TAKÉ:

Nehoda se stala v sobotu mezi obcemi Nezamyslice a Mořice. "Po projetí zatáčky uviděla ve své blízkosti pavouka, ze kterých má fobii, a zpanikařila. Přestala se věnovat řízení a s renaultem částečně najela do protisměru, kde v té době jelo vozidlo Škoda Felicia a došlo ke střetu," uvedla policejní mluvčí. Řidičky utrpěly lehká zranění, škoda na vozidlech dosáhla 60 000 korun.

Kvůli fobii z pavouků havarovala o víkendu na Prostějovsku dvacetiletá řidička ranaultu. Vozidlo bylo při nehodě téměř zdemolováno. Obě řidičky utrpěly zranění.

Kvůli fobii z pavouků havarovala o víkendu na Prostějovsku dvacetiletá řidička ranaultu. Vozidlo bylo při nehodě téměř zdemolováno.

Podobná kuriózní nehoda se stala v polovině července na Přerovsku. Sedmatřicetiletá řidička tam se svým vozem havarovala poté, co na ni v autě skočil ze zadní sedačky její německý ovčák. Žena s vozem vyletěla ze silnice a přetočila se přes střechu. Při nehodě utrpěla společně se svou tříletou dcerou zranění a obě skončily v nemocnici.

Lidovky.cz, ČTK

Najdete na Lidovky.cz