22. listopadu 2011 12:44 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Nahá Američanka zničila restauraci

Nahá nepříčetná žena zdemolovala restauraci a pak běhala v ulicích a skákala po autech | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nahá nepříčetná žena zdemolovala restauraci a pak běhala v ulicích a skákala po autech |

NEW YORK/PRAHA Starší Newyorčanka zdemolovala brooklynskou čínskou restauraci. Nechtěli jí dát jídlo zdarma.

Žena si v jídelním lístku na výloze restaurace přečetla slovo zdarma a z nějakého důvodu se zřejmě domnívala, že se tam nají bez peněz. Když jí ale personál odmítl vyhovět, strhala ze sebe šaty a začala restauraci demolovat.

"Vešla dovnitř, zabodla prst do menu a ptala, jestli je všechno jídlo zadarmo," vypráví majitel Dajo Zhao. Když jí personál odpověděl, že to tedy rozhodně ne, žena se začala chovat jako smyslů zbavená. Ječela jako nepříčetná pořád dokola Zdarma! Zdarma! a po hostech i zaměstnancích začala házet jídlo. Pak se svlékla a nahá běhala po ulicích a podle očitých svědků skákala po autech. Pak se ale vrátila zpátky do restaurace a začala ji ničit. Nakonec zapálila kasu. Zpacifikovat ji dokázaly až tři přivolané policistky.

Obyvatelé Brooklynu k incidentu dodali, že žena je známá podivínka.

Lidovky.cz

Jak připravit dítě na očkování, aby nemělo strach z lékaře?
Jak připravit dítě na očkování, aby nemělo strach z lékaře?

Očkování absolvují malé děti v prvních letech života hned několikrát. Zpočátku si to ani neuvědomují, později už mohou mít „vypěstovaný“ strach z toho, že to bude bolet. Nervozita rodičů jim nepřidává. Jak bychom měli své dítě připravit na očkování, aby se nebálo a zvládlo tuto povinnou (a nemilou) událost co nejlépe?

Najdete na Lidovky.cz