Čtvrtek 7. prosince 2023, svátek má Ambrož, Benjamin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Nechala je čekat v dešti, vypískali ji

Magazín

  14:10
RIO DE JANEIRO - Něco takového se americké zpěvačce Madonně zřejmě dlouho nestalo. Interpretku, která se pyšní neoficiálním titulem "popová královna", přivítal při jejím koncertě v brazilském Riu de Janeiro pískot fanoušků. Zpěvačku tak na stadionu Maracaná potrestali za to, že zahájila koncert s 1,5hodinovým zpožděním.

Brazilský koncert Madonny byl ve znamení deště. foto: ČTK

Diváci Madonnu vypískali na úvod jejího druhého koncertu v Brazílii v
pondělí večer. Tisíce fanoušků se ale uklidnily poté, co popová diva vtrhla na pódium, začala zpívat a omluvila se za své zpoždění.

Problémy provázely i Madonnin první koncert na Maracaná v neděli večer. Vystoupení před 70.000 diváky se konalo za silného deště, který stál za několika "kiksy" při zpěvaččině vždy dokonale připravené show. Padesátiletá zpěvačka dokonce uklouzla na mokrém pódiu a upadla.

Nadšení diváků vyvolala na konci své show, když se oblékla do dresu brazilské fotbalové reprezentace.

S Ronaldem u stolu
Po svém pondělním vystoupení se Madonna, která se nedávno po osmiletém manželství rozvedla s britským režisérem Guyem Ritchiem, vydala s členy svého týmu na diskotéku do jednoho luxusního hotelu. Návštěvníky podniku překvapila tím, že dlouho do noci tančila, prý téměř tři hodiny. U jejího stolu seděla mimo jiné brazilská fotbalová hvězda Ronaldo.

Madonnu v rámci jejího světového turné Sticky and Sweet čekají ještě tento týden tři koncerty v Sao Paulu. Do Brazílie přijela už v pátek se svými třemi dětmi. Její pobyt provázejí přísná policejní opatření.

Autoři: ,

Pomožte svému dítěti lépe se soustředit! Vyzkoušejte doplněk stravy ESPRICO®
Pomožte svému dítěti lépe se soustředit! Vyzkoušejte doplněk stravy ESPRICO®

Máte dojem, že má vaše dítě potíže se soustředěním? Impulzivita a hyperaktivita zasahují do jeho každodenního života? V tom případě by se mohl stát...