15. srpna 2014 12:13 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Německá policie osvobodila polomrtvého muže. Spoutal se sám

Pouta (ilustrační foto) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Pouta (ilustrační foto) | foto: Shutterstock

MNICHOV Tři dny nebylo po muži z prestižní mnichovské čtvrti ani vidu ani slechu. Když na zavolání souseda dorazili policisté a násilím vnikli do jeho bytu, zjistili, že se mu málem stala osudnou záliba v nonkonformní erotice. Sedmapadesátiletý muž ležel na zemi napůl v bezvědomí, na rukou pouta, nohy obuté do dámských kozaček. Podle policie se do želízek zřejmě zavřel sám, napsala agentura AFP.

Policisté dorazili k domu v mnichovské čtvrti Schwabing po avízu od souseda a na jejich zvonění nikdo neodpovídal. Na zemi ležely noviny za tři dny a dveřním otvorem na vhazování dopisů policisté slyšeli podivný tichý šramot. Rozhodli se vyrazit dveře a objevili pána domu v nelichotivé pozici, jak leží ve spodním prádle na podlaze kuchyně polomrtvý žízní. Když se rozhlédli kolem, našli klíč pasující do pout, který byl mimo dosah vyčerpaného muže. Toho pak převezli do nemocnice, jeho život prý není ohrožen.

Spoutaní muži, které museli vyprošťovat jiní, nebyli v poslední době nijak výjimeční v Británii. Krátce po vydání erotické knihy Padesát odstínů šedi tam loni řešili londýnští hasiči desítky případů mužů připoutaných v rámci erotických hrátek k posteli. Ti však měli štěstí, že jim měl kdo zavolat pomoc.

Lidovky.cz, ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!