Čtvrtek 30. března 2023, svátek má Arnošt
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Nová výletní loď nabízí pokoj za téměř 120 tisíc na noc

Magazín

  6:54
NEW YORK - Nová luxusní výletní loď, která vypluje v příštím roce, bude mít jeden z největších a nejdražších apartmánů, které se nabízejí na moři. Apartmán lodi Seven Seas Explorer společnosti Regent Seven Seas Cruises bude mít rozlohu 360 metrů čtverečních a cena za osobu a noc bude činit 5000 dolarů (119 200 korun).

V apartmánu najdou jeho obyvatelé velké piano, dvě ložnice či saunu a parní lázní foto: ČTK

V apartmánu najdou jeho obyvatelé velké piano, dvě ložnice či saunu a parní lázní. Apartmán má rovněž výhled ze tří stran lodi. Je určen pro minimálně dvě osoby, maximálně pro čtyři.

Šéfredaktorka CruiseCritic.com Carolyn Spencerová Brownová odhaduje, že Regent nebude mít problémy s obsazováním drahého apartmánu. Jak říká, na lodi jsou vždy jako první vyprodány nejdražší apartmány a nejlevnější kabiny.

Nová luxusní výletní loď, která vypluje v příštím roce, bude mít jeden z...

Explorer by měl vyplout v červenci 2016. První sezonu stráví v Evropě a první z 11 plaveb bude z Monte Carla do Benátek. Kapacita lodi je 750 cestujících a je to první nová loď firmy od roku 2003. Společnost nedávno dokončila rekonstrukci svých dalších tří lodí za 150 milionů USD. Cena zahrnuje nejen jídlo, výlety a spropitné, ale také neomezenou lázeňskou péči, služby prádelny, soukromé auto s řidičem a průvodce v přístavech, obsluhu na palubě na zavolání a přepravu limuzínou na loď a z lodi, napsala agentura AP.

Autoři: ,

SOUTĚŽ: Vyhrajte hodnotné poukazy od Astratexu
SOUTĚŽ: Vyhrajte hodnotné poukazy od Astratexu

Zapojite se do soutěže o 3 hodnotné vouchery a vybrte si správné spodní prádlo, které vám bude dělat radost. Jak na to?

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat