15. června 2012 22:13 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

OBRAZEM: David Rath, muž mnoha profesí

David Rath- zvěrolékař | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy David Rath- zvěrolékař | foto: www.rathdavid.cz

Kvůli korupční aféře Davida Ratha mají recesisté poslední dobou žně. Díky lehce poupraveným fotografiím můžeme vidět vazebně stíhaného poslance tu s vězeňskou koulí na noze, tu se smutným výrazem za mřížemi, jindy třebas jako supermana. Vše je samozřejmě jen fikce díky fantazii tvůrců a grafickým počítačovým programům.

A proč mají recesisté tak moc rádi právě Ratha, kterého si začali všímat dávno před tím, než začala policie rozplétat nitky politické korupce?

Fotogalerii si prohlédněte ZDE.

Patrně i proto, že se David Rath snažil ze všech sil zaujmout nejenom svými ostrými projevy ve sněmovně, ale i vystupováním jinde. Prostě se rád ukazoval. A samozřejmě se u toho nechával i fotit, aby bylo co dávat do nejrůznějších stranických, radničních krajských či předvolebních plátků či letáků.

 Rath se tak, alespoň na fotografiích, stává mužem mnoha profesí. Převlékne se do hasičské uniformy, nasadí si kuchařský plášť, usedne za volant autobusu i traktoru, projeví se jako lékař, šermuje s dětmi i přednáší před zaplněnou učebnou.  

Jak vidí Davida Ratha recesista Ateo? Podívejte se.

Lidovky.cz

Rodičák se zvýší, návrh konečně míří do Sněmovny
Rodičák se zvýší, návrh konečně míří do Sněmovny

Vláda dnes potvrdila, že od 1. ledna 2020 zvýší rodičovský příspěvek z 220 tisíc na 300 tisíc. Na vyšší sociální dávku se mohou těšit novopečení rodiče i ti, kdo příspěvek v současnosti pobírají.