Neděle 23. února 2020svátek má Svatopluk 10 °C občasný déšť Předplatné LN

Diskuse k článku: Pes anarchista. Léta nevynechal jedinou řeckou demonstraci

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 11.5.2010 15:42
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
R. Švehla 11.5.2010 14:46

Je to pokrokové zvíře !

Ano, to je pokrokový, levicově založen pes, psí proletář ! Narodil se jako důsledek náhodné spojení silného dominantního psa a ubohé, bité a hladové feny, jíž z bohatého domu vyhodili její původní majitelé-buržousti, protože už jejich blahobytem zhýčkané fracky přestala bavit.

Náš pes se narodil na skládce odpadků, uprostřed zbytků z hodování a bezuzdného drancování životního prostředí pravičáky, jak řeckými, tak zahraničními pravicovými turisty (my levičáci na dovolenou v Řecku nemáme). Pošel by hlady, kdyby jej nezachránila mladá žena, jež pravidelně nosí pytle psích sucharů podobným opuštěným zvířátkům. Tato žena, půvabná zvnějšku i zevnitř, krásou dobrotivého srdce, je Margarita Dellaporta, dcera a vnučka významných řeckých pokrokových politiků. Díky štědrému řeckému lidu řečtí levicoví politici nechodí v teplácích, a mohou si dokonce dovolit podporovat hladové řecké psy a chudé dcery českých předsedů ČSSD.

Náš psí proletář přežil, a vyrostl ve zkušeného, léty bojů o ohlodané kosti otužilého vůdce psí smetištní smečky. Během svých výprav za žrádlem se naučil vyhýbat se luxusním palácům zbohatlíků, odkud na něj stříleli a štvali pravicové bojové psy, naučil se, že od prostých řeckých pobíračů sociálních dávek vždy něco na zub dostane.

Proto se náš pes-levičák postavil na stranu řeckých nepracujících, když došly Řecku peníze. Tedy – když už přestaly docházet peníze od bohatých států EU. Proto náš pes-levičák stojí v prvních řadách řeckých bojovníků proti pravicovým experimentům, proti návratu kapitalismu a vykořisťovaní člověka a psa člověkem. Jestli se našim řeckým spojencům v boji proti kapitalismu a demokracii podaří zvítězit, tak pes-proletář bude šťastný, a rád svým dvounohým přátelům a soudruhům oplatí jejich dlouholetou pomoc – poslouží jim jako strava, až už nebudou vůbec žádné peníze. Čest a sláva padlým revolucionářům !

NEVOLÍŠ, ZAPLATÍŠ : 137 Kč za očkování proti chřipce.  28.května ZASTAVME TOP09 & ODS !    ***    Volte ČSSD a KSČM !

J. Tachovský 11.5.2010 15:42

Re: Je to pokrokové zvíře !

Ja si radeji zaplatim

Premium

Která auta jsou skutečně bezpečná? Crash testy versus realita

Folksam je na trhu od roku 1908 a patří k největším švédským pojišťovnám. Od... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Setkáváme se s názory, že auta jsou navrhována tak, aby dosáhla dobrých výsledků v nárazových testech. Díky Folksamu...

Premium

Trend u rozvodů: čím dál více dětí končí ve střídavé péči

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Neustálé pendlování mezi dvěma domácnostmi dětem škodí, varují odborníci. Ve střídavé péči je v Česku stále více dětí....

Premium

Když je střílečka povinná. Hraju hry a platí mě za to, říká člen týmu Brute

Filip Dolenský, profesionální hráč počítačových her | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Má k dispozici fitness trenéra, mentálního kouče, psychologa a ve škole individuální studijní plán. Tedy servis...