9. října 2016 12:50, aktualizováno  13:18 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Pivo za 69,90 pro voliče Babiše či opisování od Pirátů. Podívejte se na vtípky letošních voleb

Po volbách se objevila řada vtipů. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Po volbách se objevila řada vtipů. | foto: FacebookReprofoto

PRAHA Čapí hnízdo místo Pražského hradu, pivo pro voliče Babiše za 69,90 či opisování ČSSD od Pirátů, i když ministr vnitra neumí ani opsat bakalářskou práci od maturantů. Tradičně během voleb vznikla řada vtipů, které nyní kolují po sociálních sítích. Server Lidovky.cz vybrat ty nejzajímavější.

Hospůdka u Jury nemá s voliči Babišova hnutí ANO pravděpodobně moc pochopení. Na svých facebookových stránkách podnik zveřejnil speciální nabídku. „Kdo volil Babiš. Pivo = 69,90,“ stálo na tabuli před vchodem. I když se podle průzkumů jednalo o jednoho z nejoblíbenějších hejtmanů, Michal Hašek (ČSSD) zažil zdrcující porážku. Nepomohly ani krajské peníze na PR kampaň u soukromé firmy. A neměl by si Kalousek hledat po debaklu ve volbách novou práci? Ptá se v koláži skupina TMBK. ČSSD se chce inspirovat u Pirátů, prohlásil šéf ČSSD Bohuslav Sobotka. Někteří členové strany ale opisovat neumí, což dokazuje kauza ohledně bakalářské práce ministra vnitra Milana Chovance. Nepopraví Sobotka pučistu Haška za prohrané volby? Kraje už jsou v holdingu, vtipkoval po volbách novinář Jindřich Šídlo. Schází už jen dobýt Hrad. Vyhrály volby skutečně koblihy? Podle některých mohou za úspěchem ANO i média.
Lidovky.cz