Diskuse k článku: 'Planking' má první oběť. Muž se zřítil z balkónu

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 16.5.2011 14:32
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
L. Boháč 16.5.2011 10:59

Nápady.

Nápady puberťáků neznají meze, je vidět na mnoha jiných případech, kdy chtějí před vrstevníky něčím vyniknout a tak třeba v opilosti převracejí popelnice nebo rozbíjejí skleněné výplně na zastávkách a dokazují tak svým vrstevníkům jak jsou odvážní a silní. Prostě blbost v tomto věku je nedostižná .

J. Schwarz 16.5.2011 9:20

Článek ukazuje,

jak idiotská je snaha o "zvýšení bezpečnosti " za každou cenu - ať v dopravě nebo v práci. Lidi potřebují vzrušení a odpovědí na státem vynucovanou nudu je třeba ten "planking".

J. Anděl 16.5.2011 9:53

Re: Článek ukazuje,

Stát žádnou nudu nevynucuje.

Kdo není schopen cítit radost a vzrušení z toho, že dýchá, že se ve větru třepetá listí, že mu jeho milá vzrušeně šeptá do ucha, že mu v žilách proudí krev, že svými prsty může cítit strukturu kamene nebo hebké pokožky, že může v srdci cítit celý vesmír, radost, lásku, a třeba i něco víc - tomu pak nezbývá, než zblblý reklamami následovat "instinkt" a skákat třeba na provaze ze střechy atp.

Je to smutné. Ovšem považovat stát za příčinu placatosti ve vlastním srdci je uhýbání před realitou a alibismus.

Ž. Halabudová 16.5.2011 14:32

Re: Článek ukazuje,nic neukazuje

Jenom proto, že pár idiotů tvrdí,jak potřebují k životu adrenalin, tak se nechají jezdit jak chtějí?Tak se ty blbe, rozjeď proti betonové zdi a to budeš vidět ten adrenalin.Ale ty to stejně nejsi schopný pochopit, tak se nesnaž.

Najdete na Lidovky.cz