21. června 2013 11:13 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Na polonahé dívky křičel dav lidí. Předbíhaly kvůli oblečení zdarma

Dívky ve frontě se začínají svlékat. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Dívky ve frontě se začínají svlékat. | foto: Michaela Černá, Lidovky.cz

PRAHA Nečekaný pohled se naskytl lidem spěchajícím v pátek ráno do práce. V centru Prahy, na dolním konci Václavského náměstí, čekaly asi dvě stovky polonahých lidí. Fronta převážně mladých dívek se kolem deváté ráno svlékla jen do spodního prádla kvůli výprodejům v obchodě s oblečením. První stovka měla totiž zajištěno, že dostane svršky zdarma.

"První lidé se před vstup postavili kolem deváté večer," popisovali zaměstnanci obchodu. Hodinu před půlnocí k nim přibylo dalších čtyřicet zájemců o oblečení zdarma. Kdo se totiž ráno nestyděl a svlékl se do spodního prádla, dostal dva kousky oblečení bez nutnosti otevřít peněženku.

První stovka si mohla vybrat oblečení zdarma.

Ve frontě to ale chvílemi nepříjemně vřelo. Skupinka mladých dívek totiž dostala přednost a ochotně pózovala přihlížejícím fotografům. Dav nejdřív hlasitě hučel, po chvíli se z davu začaly ozývat hlasité nadávky.

"Trochu se stydím, co jsem udělala," prohlásila před vchodem asi pětadvacetiletá blondýna. Když ji ale pořadatelé vpustili do obchodu, aby si vybrala oblečení zdarma, na předbíhání ve frontě rychle zapomněla.

Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz