11. října 2013 7:00 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Těhotná žena vynadala o přestávce fotbalovému rozhodčímu

Fotbalové hřiště - ilustrační foto. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Fotbalové hřiště - ilustrační foto. | foto: ČTK

LISABON O tom, že každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán, se přesvědčil portugalský fotbalový rozhodčí Duarte Gomes. Ve frontě u stánku s novinami před sebe pustil těhotnou ženu, která mu vzápětí vynadala za to, že poškodil její oblíbený klub a pohrozila mu pomstou od budoucího dítěte.

"U stánku ve frontě za mnou stála těhotná paní. Chtěl jsem udělat dobrý skutek, tak jsem jí vyzval: Prosím, běžte první," citovala Duarteho agentura Reuters. Žena mu prý za gesto poděkovala, na což jí sudí odpověděl: "Není zač. Pomoc těm, co ji potřebují, je vždy na prvním místě."

PSALI JSME:

Následná reakce Duarteho zcela zaskočila. "Co teď opravdu potřebuji, je, aby se dítě co nejdřív narodilo, rychle vyrostlo a pak vám tak nakopalo zadek, abyste přestal škodit mému klubu," odpověděla žena podle čtyřicetiletého rozhodčího.

"Byl jsem v šoku. Nečekal jsem takový výbuch extrémních emocí," uvedl Gomes s tím, že se nezmohl na odpověď. Prý proto, že dosud čelil kritice výhradně od mužských fanoušků. "Nedokázal jsem se ani usmát. Prostě jsem neudělal vůbec nic," dodal.

Lidovky.cz, ČTK

Najdete na Lidovky.cz