Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Překvapení: BigBlogera opouští Mamina!

Magazín

  15:30
Mamina, Pařížská sušenka a Třicítka skončily v soutěži BigBloger. Ostatní soutěžící si vynutili přísnější režim, takže smějí publikovat maximálně dva články denně.

Mamina se rozhodla skončit v soutěži BigBloger! Postarala se tak o největší překvapení v jejím dosavadním průběhu. Ač dosud jednoznačně vedla, smazala všechny své články a napsala krátké zdůvodnění. K návratu ji nepřiměl nikdo, nicméně mezi ostatními soutěžícími to vyvolalo různé reakce.

Druhý, kdo se rozhodl skončit, byla Pařížská sušenka. Napsala, že ve Francii skončily studentské demonstrace a je čas se začít učit. Třicítka porušila pravidla, nenapsala každý den jeden článek a redakce ji musela vyhodit.

Redakce se rozhodla zpřísnit pravidla. Blogeři smějí zveřejnit pouze dva články denně a do výsledné reputace se jim započítává jen několik posledních článků. Soutěžící by se tak měli víc věnovat svým textů, což by mělo zvýšit jejich kvalitu.

Ihned to zamíchalo pořadím. V soutěži teď  vede s velkým náskokem Citová prostituka. A vysoko se vyhoupl i Farář Sauvignon. Naopak poměrně klesl Ukecanej Narcis nebo Senior. Každopádně o vítězi a postupujících rozhodují jen čtenář na www.bigbloger.cz.

Autor:
Témata: Francie

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!