Diskuse k článku: Putin krotitelem tygrů

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 36
  • Poslední: 2.9.2008 14:15
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
2.9.2008 13:40

Co teprve naše uspávačky?

Ty jsou nic. Ty dovedou zkrotit mužské predátory na to tata, holky šikovný....:-)

2.9.2008 13:01

Jeronýme Klimeši, poraď

Dostal jsem kopačky. Odešla za jakýmsi Rusem.

2.9.2008 12:51

no toto primitivnim rusakum staci

No jeste ze ten Vladimir vystřelil včas tou uspavačkou, jinak by ta jeho ochranka, udělala s toho tygříka během 3 minut horu naklepaných řízku.;-D;-D

2.9.2008 14:02

Re: no toto primitivnim rusakum staci

To máte tak. Svět je nebezpečné místo k životu, natož Kavkaz. Jenom děti si myslí, že jsou pořád v pohádce. I takové 25 až 35 leté děťátko si sedne na moderní motocykl, prožene se po silnici a zbytek života stráví na vozíku, popř. na onom světě. Divočina někde na Sibiři je liduprázdné místo, kterému kralují šelmy tak, jako i v džungli. Vítězí silnější a lsivější šelmy. Nabaští se a vše se pořád opakuje. No a Putin je umí lovit. To je všechno? Ne není. Kavkaz je odedávna nebezpečné místo k životu lidí, kde se po tisíciletí válčilo, takže válčí i nyní. Supermani z USA a Izraele cvičí od nevidím do nevidím gruzínskou armádu a po pěti letech dojdou k závěru, že už je konečně bojeschopná, plná skvělé techniky a vybavení. Protože je to za humny Ruska, tak se přirozeně Rusové zajímají, kčemu že potřebuje Gruzie nejmodernější bojovou techniku a zbraně, kčemu potřebuje instruktory a poradce nejlepších armád světa? A tak pozorují, skládají mozajku, varují svět, spojence na Západě, že ta Gruzie může udělat pěknou pitomost. Nikdo jim ale nevěří a neposlouchá jejich varování a dobře míněné rady. Nebyla by to ale odpovědná vláda a ozbrojené síly velmoci, kdyby jen tak bohorovně přihlíželi, jak se cosi proti nim chystá. A tak odhaduji, že Rusové vše od samého počátku vcelku správně zjistili, zhodnotili a přijali adekvátní protiopatření. Když  někdo chystá válku musí počítat s tím, že i nepřítel může cosi činit. No a tak velký vojevůdce, učitel kavkazských národů začne se svoji supervycvičenou armádou útok na Jižní Osetii. Armáda Gruzie za zpěvu pochodových písní, s usměvavými, sebevědomými vojáky drtivě postupuje a vítězí nad polovojenskými formacemi Osetinců a mírových jednotek RF vyzbrojených pěchotními zbraněmi. Náhle se ale cosi stane. Jako blesk z čistého nebe zasáhne jakási pohraniční, druho, či třetího sledu 58.armáda RF, a pouze částí sil, a slavné vojsko s pětiletým náročným výcvikem prchá....

2.9.2008 14:15

Re: Re: no toto primitivnim rusakum staci

Dokončení....Vojsko supermanů Kavkazu odhazuje výzbroj, opouští bojovou techniku a bojová postavení, svléká prý i výstroj  , aby nebylo poznat, že jde o vojáky a v podělaných trenýrkách mašíruje zpět na Tbilisi. Lovec Putin pracuje dál, říká jak to bylo, jak to je a jak to má být. Přestože soupeři všechno prohráli, pořád si nedají pokoj a dál provokují svými nehoráznostmi a pitomostmi. A mají věru mocného spojence, nejen v Bruselu a Washingtonu, ale dokonce i v matce měst Praze. Na Hradě vlaje standarta prezidenta ČR s ústředním heslem všech skutečných Čechů "Pravda vítězí". A na Vítkově rozebraném jakousi stavební firmou vojevůdce Jan Žižka za plotem a bedněním tiše pozoruje davy cizinecké mládeže, které se prohánějí na hřbetu kopce, švitoří všemi jazyky, jen ne českými. A já, jdoucí nahoru anebo dolů po serpentinách od tunelu pro pěší, slyším husitské žebřiňáky naplněné kamením, jak srážejí křižáckou jízdu v kopci a pod kopcem...A slyším zpěv našich předků..."Nepřátel se nelekejme, na množství nehleďme..." A jdu pomalu dál.:-)

2.9.2008 12:29

Aneb jak se báťuška Putin statečně zachoval...

Musím říci, že jsem se dlouho tak nezasmál.....

2.9.2008 12:02

pane jo

Teda jak málo stačí k ovládání  uchlastanýho obyvatelstva týhle země.čet sem knihu nějakýho poláka z armiji krajowej co taky ( jak u nás ) seděl po válce s esesákem. A že prej  co chtěli jako němci s těma rusama dělat, kdyby je porazili. o von na to : Uchlastáme je. ve třech generacích zdegenerujou. no tak se to povedlo. s těma je konec.voni věřej na bohatýry.  jen  aby to v nějakým tom kolektivním absťáku neodpálili.

2.9.2008 11:58

co tím chtěl jako autor říci? :-)

no tak ho duchapřítomně uspal, možná zabránil neštěstí.   A jejich média, ať si to oslaví.   Autor z našich médií nemůže o ničem podobném psát.  Takže zase zbyla obvaklá porce propagandy ;-):-D

2.9.2008 11:19

Co tygr...

A jak to Vladimir Vladimirovič umí s tím medvídkem! Na toho ani uspávací flintu nepotřebuje, jen práskne bičem. No a na přežranou kočku domácí eurounijní se mu stačí jen ošklivě podívat a už mu vrní u holínek.

2.9.2008 11:23

Re: Co tygr...

R^R^R^

2.9.2008 11:12

Proboha

slon75 si opět a znova strčil chobot do řiti a zatroubil. Kdo to má číst a současně čuchat? Po obědě si prý utírá pusu hajzlpapírem.

2.9.2008 11:20

Re: Proboha

O vašem tvrzení pochybuji. Zato si myslím, že máte v hlavě místo mozku zmuchlané ty noviny, co jim děláte reklamu svým pitomým pseudonymem.

2.9.2008 11:23

Re: Re: Proboha

;-D;-D;-D

2.9.2008 11:02

a co u nas?

Sveho casu imrvere sdelovaci pros davali Klause coby sportovce /lyze,tenis/  dneska ma falesnou kycli a to celej zivot byl netahlo:-D:-D:-P

2.9.2008 10:52

neverim

Myslim, ze jen chtel dalsi trofej. Tak mu nekdo poskytl zaminku aby si zastrilel na zakonem chraneny druh.

2.9.2008 11:21

Re: neverim

Vždyť ho jen uspal. Nás by ale neměl.

2.9.2008 10:13

tygr

 takové pitomosti můžou uvěřit jenom hlupáci. 

2.9.2008 10:07

Lokajove nikdy nespi...

a  se  svou  nenavistnou  propagandou  proti  Putinovi  a  Rusum  neprestanou.   Zacinate  byt  uz  skutecne  nudni... Bezte  lestit  botky  svym  panum  a  nedelejte  porad  dusno.

2.9.2008 10:44

Re: Lokajove nikdy nespi...

Správně! Místo, aby pochvalný článek převzaly a otiskly bez drzých komentářů, tak si dovolují našeho nejjasnějšího vůdce, naše slunce, zesměšňovat!

To je ale lokajské chování, tfuj!

2.9.2008 11:32

Re: Re: Lokajove nikdy nespi...

;-D

2.9.2008 10:05

omfg

OMFG

2.9.2008 9:57

Tygr se nenažral

a Putin zůstal celý. Tygr je hladový a ke všemu bude teď navíc ještě závislý na heráku... Na dovolenou bych tam nejel...

2.9.2008 9:38

Putin po stopách Stalina...

Bývaly doby, kdy velky Stalin navštívil kolchoz, promnul pár zrnek obilí a poradil zemědělcům. V továrně zase poradil dělníkům a tak dále.. Takové záběry se pak objevovaly v novinách. Putin jde evidentně ve Stalinových šlépějích.. Ale na jeho rukou ulpívá krev mrtvých novinářů, kteří nepsali podle kremelského scénáře.

Přeju Rusku dobré tak je mi z toho smutno..

2.9.2008 9:47

Re: Putin po stopách Stalina...

Potíž je akorát v tom, že pro Putina s jeho kreditem mezi lidmi jsou ti novináři mnohem nepříjemnější mrtví, nežli živí. O většině z nich se širší veřejnost dozvěděla až v souvislosti s jejich smrtí. Likvidace takových lidí ze strany vlády nedává sebemenší smysl.

2.9.2008 9:57

Re: Re: Putin po stopách Stalina...

Novináři, kteří o něm odhalí/ují nepříjemné skutečnosti jsou pro něj rozhodně nepříjemnější mrtví právě proto, že jeho kredit mohou ohrozit.

2.9.2008 10:00

Re: Putin po stopách Stalina...

Přesně tak R^;-) Jeden příklad za všechny je zde:

Soudruh Stalin nás učí rozumět písni

2.9.2008 9:34

S.Putin má s uspáváním bohaté zkušenosti

Soudruh Putin uspal tygra během vteřiny.

Nevěříte ? Tvrdíte, že žádná uspávací zbraň nemůže mít takový účinek ?

Tak uvěřte. V Sovětském Svazu, dnes Ruské federaci, jsou takoví vědci, takové prostředky, až oči přecházejí.

Například ruský uspávací plyn má větší účinek než bojové plyny použité za 1.sv.války : http://www.pmfhk.cz/VZL/VZL%201_2004/Vzl1_7.%20Dejmek.pdf .

Ať žije soudruh Putin, hrdinný osvobozovač rukojmí a uspávač tygrů !

2.9.2008 9:32

a kde je nějaké video?

Když tam byl ten televizní štáb tak to mohl natočit. Viděl jsem video na Guardianu, ale tam jsem žádný útok bebyl vidět. Připadá mi to spíš jako proputinovská propaganda.

2.9.2008 9:31

Tak to je fór!

A hádejte, kdo byl první muž na měsíci! No ano! Americká špinavá propaganda nám zase lhala. První na měsící byl pochopitelně Putin. A taky sám nadojil nejlepší mléko, které se ukázalo mít léčivé účinky. Pochopitelně podojil toho tygra. Ty rusáci se fakt nezapřou.

2.9.2008 9:14

Problém lovecké závisti je v tom

že v Česku nemají sibiřskou oboru a proto by mohl Topolfuehrer, jako "zachránce" střelit maximálně tak uslintaného medvéda přehrabujícího se valaškých popelnicíchVV