24. srpna 2011 11:30 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Řecká policie rozbila koblihový gang

Řecké koblihy na pláži (ilustrační foto) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Řecké koblihy na pláži (ilustrační foto) |

SOLUŇ Řecké policii se s pomocí agenta v přestrojení podařilo rozbít gang násilníků snažících se ovládnout trh s koblihami na jedné z oblíbených pláží řeckého poloostrova Chalkidiki v blízkosti Soluně.

Jak napsala agentura AP, policie začala dostávat stížnosti, že se dva muži z Bulharska a bývalý řecký zápasnický šampion snaží s pomocí násilí zadusit podnikatelské aktivity ostatních prodejců koblih a ovládnout trh sami.

ČTĚTE VÍCE ZE ZAJÍMAVOSTÍ

Proto do akce nastoupil policista v přestrojení za prodavače koblih, a když ho gang napadl a zbil, získali muži zákona dostatek důkazů k zadržení agresivní trojice.

Členové gangu byli obviněni z vydírání a podvodu, a také z porušování předpisů o bezpečnosti potravin. Policisté totiž zjistili, že své koblížky skladovali v opuštěném hotelu, který byl vystaven napospas nejen všem přírodním živlům, ale také návštěvníkům pláže, kteří ho využívali jako záchodky.

Lidovky.cz, ČTK

Najdete na Lidovky.cz