Diskuse k článku: Rodící žena se dožadovala 'císaře', na lékaře zavolala policisty

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 9
  • Poslední: 3.10.2013 17:02
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Bilkova 3.10.2013 17:02

Ježíš se narodil...

ve chlévě. Zdali pak pastýři měli jenom návleky?

P. Balcar 27.9.2013 18:03

Zdalipak policie použila k přesvědčování

na rodičku mírné donucovací prostředky a pepřový sprej jako na pana Frištejského na Andělovi? ;)

O. Rychlík 27.9.2013 15:29

Policie na přání?

Jsem neznalý. Předpokládal jsem dosud, že pokud zavolám polici, aby někam přijela a něco řešila, dotáže se nejprve co se mně děje, jaké protiprávní jednání se děje, koho viním a proč. Pokud policie musí přijet kamkoliv, když jí o to nějaká osoba požádá, tak bude policistů vždycky málo. To je potom taková samoobsluha bez pokladny.

K. Witovská 27.9.2013 14:11

Re:

Není to o etniku...je to o tom, že opravdu existuje císařský řez na přání....jen se o tom veřejně nemluví. Je to jen o penězích, kdo zaplatí a domluví se, císařský řez se provede. Proč tolik známých žen a rádoby celebrit rodí císařským řezem..?... Paní možná řešila kritickou situaci, kdy měla pocit, že už dále to nevydrží a za takové emociálně vypjaté situace zvolila takové jednání. Císařské řezy jsou dražší než standartní porod a vždy šlo a půjde jen o  peníze, které se pojišťovnám jednoduše platit nechce. Každá žena má právo přivést dítě způsobem, který si zvolí a pokud proplatí i náklady na císařský řez, neřešila bych to.

D. Šimáček 27.9.2013 15:36

Re: Re:

a zase jsme u toho, na vine je system zdravotni pece povinne socialni, kdyby si kazdy mohl rozhodnout na co a jak se pojisti, a pripadne si libovolne doplatit rozdil v cene nikdo by podobne blbosti nemusel resit

J. Záhumenský 27.9.2013 20:46

Re: Re:

Porod je přirozená věc, stejně jako příjem potravy a vyměšování. Císařský řez je operace, která má své komplikace, včetně úmrtí rodičky. Lékař, který provede operaci bez indikace, bere na sebe všechna rizika komplikací. Znalec se jako první vždy zeptá, proč se operovalo a hysterie rodičky, která volá policii není medicínskou indikací. A není to o penězích. Pokud někdo dělá císařský řez na přání bez indikace, nepostupuje lege artis. Ale toleruje se to. Až pak v další graviditě rodičce praskne jizva na děloze a ona doma vykrvácí, bude její rodina hučet na lékaře, proč ji nedonutil rodit přirozeně.

M. Bednařík 30.9.2013 14:16

Re: Re:

Typický příklad fanatického feminismu, podle kterého má žena "právo" na všechno, na co si vzpomene. A hned na to názor zbohatlíků, že všechno je o penězích. Jestliže lékaři rozhodli, že císařský řez pro ženu není vhodný, měli pro to pádný důvod. Volat na ně policii je navýst hloupé, ale i sprosté. Doufám, že dotyčná výjezd uhradí do poslední koruny. Předpokládám, že na další gynekologické prohlídky bude chodit k policajtům.

J. Záhumenský 27.9.2013 13:49

:)

Hádejte etnikum.

K. Holub 27.9.2013 13:31

... a to vyžaduje „KŘENY” i při opldnění ...

???