Sobota 15. srpna 2020svátek má Hana 25 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN

Diskuse k článku: Sbohem, Silvio! Není co dodat

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 10
  • Poslední: 9.5.2009 13:31
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
9.5.2009 13:27

děda silvio

5.5.2009 7:32

Paní Lario

si nemá nač stěžovat, dosud si žila jako v bavlnce v přepychové vile v Arcore, plné služebnictva a až se rozvede, vytěží z toho pěkný kapitál. Stárnoucí žena, vycpaná silikonem jako pták ve vitrině, začne vyvádět, že manžel se stýká s mladšími a hned kolem toho začne dělat mezinárodní skandál. Kritizuje a ostouzí manžela a sama pro jeho pozici jako premiéra ani nehnula prstem, vymínila si, že ho nebude doprovázet při jeho mezinárodních povinnostech. Sedí doma a nudí se a tak vymýšlí, jak se dostat do popředí scény. Teď se jí to podařilo. A chválí ji tytéž noviny, které se jí vysmívaly v 1994, když se v Neapoli konal G7. Tehdy o ní napsali, že nedokáže dát dohromady ani dvě slova natož jednu větu. Od té doby Veronica se na veřejných podnicích spolu s manželem neukazuje. O G7 v Neapoli by se toho daly napsat romány. Tehdy, aby Berlusconiho mezinárodně znemožnila, Milánská prokuratura mu poslala přímo na G7 soudní obsílku.

9.5.2009 13:31

Re: Paní Lario

Ano, máma od tří dětí "sedí doma a nudí se". Ty jseš buď chlap nebo úplně hloupá ženská, která si myslí, že nikdy nezestárne. A když mluvíš o vycpané Lariové, podívěj se na toho dědu, který by jí mohl být otcem, s těma nabarvenýma vlasama, kterej taky zrovna IQ neoplývá a taky bývá často citován a zesměšňován. Ne kvůli manželce, ale vlastní blbosti. A honěním puberťaček se už znemožňuje úplně. Kdyby jeho žena honila zajíce, rozčilovali byste se, jestli se zbláznila. Když to dělá vypelichanej pupkáč se "sexy mozkem", ještě mu fandíte.

5.5.2009 2:54

ona mu říká „papi“

dalsi zdegenerovany "konservativni" idol pro uklizecky na tomoto foru

4.5.2009 22:20

Vždyť ta 18ka

je docela kočka. Já kdybych si měl vybrat mezi jeho manželkou a tou 18kou, tak si taky vyberu tu 18ku. Holt má Berlusconi vkus :-)

4.5.2009 20:25

ten Berlusconi je přímo vzorem křesťana

To si vybrali ortodoxní katolíci v Itálii dobře8-o

4.5.2009 20:25

Trapne

Jdete se uz vycpat s tim nasilnym prechylovanim.

4.5.2009 16:48

Citát týdne

Je lépe mít vládu v demisi než Berlusconiho ve vládě

4.5.2009 16:15

??

"Poznali se roku 1980 a vzali se o deset let později" - to nějak nevychází, když jsou spolu údajně třicet let. to se nemohli vzít v 1990.

mimochodem, ty hvezdičky vypadaj líp než stará paní berlusconi

9.5.2009 13:27

Re: ??

Starej pan Berlusconi je vyliftingovanej, hloupej a nabarvenej dědek. Ty holky ho mají jenom pro prachy, tak ať ho pěkně oškubou. A podvádět ho budou s mladým bodyguardem:)

Pastrňák i Kvitová. Sportovní hvězdy skupují v Praze luxusní nemovitosti

David Pastrňák | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Rezidence na Smíchově, byty v Karlíně nebo na Vinohradech. To je jen malý výčet nemovitostí, které vlastní české...

Doba prsatá. Odhalená ňadra jako důkaz měnícího se světa kolem nás

Na ženská ňadra je možné nahlížet z mnoha úhlů pohledu, biologického,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Až se teď v létě vydáte k vodě, rozhlédněte se kolem sebe. Jedním z dokladů změn světa kolem nás jsou proměny vzhledu...

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...