Úterý 28. září 2021, Den české státnosti
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Sexu si nejvíce užívají Češi. Dělají to tak často jako Francouzi

Magazín

  10:18
Tvrdí to americký týdeník Newsweek, který sestavil žebříček kvality života v jednotlivých zemích světa. Podle něj je třeba Nizozemsko nejpřátelštější zemí vůči homosexuálním párům, na Maltě je zase nejkrásnější počasí. Nejlepším místem na světě pro sex je podle Newsweeku Česko.

Podle celosvětového výzkumu o sexu, který provedla firma Durex, která vyrábí kondomy "Češi praktikují sex tak často jako Francouzi, začínají s ním tak brzy jako Nizozemci a pohlavních nemocí se bojí tak málo jako Italové". 

Homosexuálním párům se žije nejlépe v Nizozemsku. Dvojice stejného pohlaví tam totiž získaly stejná práva jako heterosexuální páry už v roce 2001. V Amsterodamu se navíc každý rok koná jedna z nejlepších gay party na světě.

Gay party Amsterodam.

Psím miláčkům se spokojeně žije v Belgii. Jejich majitelé je mohou vodit téměř kamkoliv, do obchodů s potravinami, do restaurací, dopravních prostředků i na hudební festivaly. Belgičané totiž považují psa za člena rodiny.

Belgie


Na drakiádu do Indie, řidiči do JAR
Pokud vás už nebaví neustálé výkyvy počasí a velká zima, odjeďte na Maltu. Podle Newsweeku je na tomto středomořském ostrově nejkrásnější počasí. Od dubna do srpna tam téměř neprší, dlouhé suché léto osvěžuje jen mírný vítr. Na jaře a na podzim udržuje stálé příjemné podnebí vítr s názvem Xlokk, který vane od severního pobřeží Afriky.

Pohled na Maltské souostroví.

Naopak pořádně větrno mají v Indii, proto je nejlepším státem pro pouštění draků. Ze střech je tam pouští každý den, kromě toho se každoročně v lednu koná festival Makar Sankranti, tedy jakási indická "drakiáda", na kterou se sjíždí milion účastníků ze 36 zemí světa.


Nadšení řidiči by zase měli vyrazit do Jihoafrické republiky. Cesta z Johannesburgu do Kapského města, která je dlouhá přibližně 1300 kilometrů, vede úžasným terénem kolem opuštěných pláží a vysokých útesů.

Mizejí už i chodníky. Ústecké ghetto se vymyká, čeká ho nový režim

Premium Ve čtvrti Mojžíř v Ústí nad Labem, která se za dvacet let změnila ze solidního sídliště v ghetto, nastane nový režim....

Zabaveno. Policie hon na Savova nevzdává, vzala mu nemovitosti a sto milionů

Premium Kontroverzní podnikatel František Savov je už sedm let obviněn v případu obřích daňových úniků a zhruba stejnou dobu se...

Vlak do Chorvatska klidně zruším, pokud problémy s ním neustanou, tvrdí Jančura

Premium Skupina Student Agency se během léta zvedla z covidového dna, přesto za sebou táhne půlmiliardový účet a chybí jí i...

Kolo štěstí se sebamedem: Vytočte si kosmetiku pro celou rodinu!
Kolo štěstí se sebamedem: Vytočte si kosmetiku pro celou rodinu!

Celý týden hrajeme o 400 hodnotných cen a slevy na kosmetiku značek sebamed, sebamed PRO! a sebamed Baby. Vytočte si i vy na kole štěstí kompletní...

Mohlo by vás zajímat