6. srpna 2014 7:00 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Seznamka využívá v reklamě tvář Topolánka, Nečase i Paroubka

Proč by se měli bavit jenom premiéři. Milostné pletky pro každého! stojí na... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Proč by se měli bavit jenom premiéři. Milostné pletky pro každého! stojí na... | foto: ČTK

PRAHA Internetová seznamka pro diskrétní seznámení zadaných AshleyMadison spustila v Praze reklamní kampaň. Využívá v ní na billboardech fotografie bývalých českých premiérů, kteří dříve řešili problémy s nevěrou. Pod nápisem 'Proč by se měli bavit jenom premiéři' umístila fotografie bývalých předsedů vlády Mirka Topolánka, Petra Nečase a Jiřího Paroubka.

První billboard je umístěn na pražském Chodově. Podobným způsobem se AshleyMadison snažila přilákat pozornost i v jiných zemích. Poukazovala například na prozrazené nevěry španělského krále Juana Carlose, britského prince Charlese a bývalého amerického prezidenta Billa Clintona.

ČTĚTE TAKÉ:

AshleyMadison.com byla založena v roce 2002 v Torontu. Nabízí zprostředkování diskrétního seznámení již zadaných klientů. Seznamka profituje z prodeje kreditů, které zájemci z řad mužů využívají pro umožnění komunikace s ostatními. Seznamka má celosvětově přes 27 milionů registrovaných uživatelů.

Lidovky.cz, ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!