20. prosince 2015 9:12 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Smetáček a krém proti celulitidě. Seznam nejhorších vánočních dárků pro ženy

Otevírání dárků, ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Otevírání dárků, ilustrační foto | foto: Shutterstock

LONDÝN Osobní váha, krém proti celulitidě nebo „shewee“ - tedy pomůcka pro ženy toužící močit ve stoje. To je jen několik z těch nejhorších dárků, jaké ženy dostávají od svých partnerů. Ti zjevně nemají ani nejmenší tušení, po čem ženy opravdu touží, poznamenal britský server Reveal.

Když žena rozbaluje dárek od svého milovaného, předpokládá, že najde něco, co ji potěší, protože to přece vybíral člověk, který by ji ze všech na světě měl znát nejlépe. Ale ouha. Podle nového průzkumu zhruba třetina žen dárky po Vánocích vrací, protože se naprosto minuly s jejich zájmem, touhou či představou.

Co tedy ženy dokáže pobouřit nejvíc? Mezi žhavé favority této kategorie patří krém na odstraňování chloupků na obličeji, smetáček a lopatka - a naprosté dno pak představuje lahvička tekutého mýdla pro hygienu intimních partií.

Pak je tu skupina „hororových dárků“, kdy ženy pod stromečkem rozbalí motorovou pilu, fosílii (která může být senzačním dárkem jen v případě, že se dotyčná zajímá o paleontologii), nebo soupravu na preparaci a vycpávání myší.

A kapitolu samu pro sebe tvoří dárky urážející dobrý vkus. Například jasně zelený svetr s mimozemšťanem vyvedeným z lesklých korálků, anebo vesta s reflexními proužky používaná při venčení psa.

ČTK