16. listopadu 2012 16:56 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Pochlubte se domácím mazlíčkem a vyhrajte krmení na celý rok

Přihlašte svá zvířátka do celkého souboje mazlíčků | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Přihlašte svá zvířátka do celkého souboje mazlíčků | foto: Shutterstock

Máte doma roztomilé kotě, pejska nebo třeba králíka? Přihlaste je do Souboje domácích mazlíčků na serveru Lidovky.cz a vyhrajte pro ně krmení na celý rok.

Do soutěže, kterou pořádá server Lidovky.cz a výrobce krmiv Royal Canin, může každý soutěžící zaslat tři fotografie svého domácího mazlíčka. Je už na něm, zda nahraje různé fotky stejného zvířete, nebo do soutěže přihlásí kočku, psa i papouška.

Pochlubte se domácím mazlíčkem!

V Souboji se uživatelům zobrazí vždy dvě náhodné fotografie, ze kterých vybírá jednu, která se mu více líbí. Tak fotografie získá 'vítězství' a postoupí v žebříčku. Cílem soutěžících je, aby se jejich fotografie dostala až na první místo v žebříčku.

Máte doma roztomilé štěně? Pochlubte se s ním a vyhrajte

Každý měsíc tak mohou tři nejúspěšnější soutěžící vyhrát krmivo na měsíc zdarma. Soutěž tím ale nekončí a všichni přihlášení dál sbírají hlasy do hlavního souboje, ve kterém vítěz získá krmivo pro svého mazlíčka od společnosti Royal Canin na celý rok zdarma.

Soutěž je zabezpečena před hlasovacími roboty a ze systému jsou vyřazovány shodné fotky. Fotografie pro souboje jsou navíc vybírány náhodně pomocí počítačového algoritmu, takže se nemůže stát, že by některý ze soutěžících mohl podvádět.

Lidovky.cz