30. ledna 2013 9:00 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Moderátorka překvapila premiéra, do studia přišla 'na ostro'

Srbský premiér Dačić absolvoval choulostivý televizní happening  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Srbský premiér Dačić absolvoval choulostivý televizní happening | foto: YouTubeReprofoto

BĚLEHRAD Tvrdou státnickou zkoušku připravila skupina srbských recesistů předsedovi vlády Ivicovi Dačičovi. Pod záminkou interview pozvali premiéra do televizního studia, kde před něj usedla pohledná moderátorka v minisukni, s hlubokým výstřihem a - jak se během rozhovoru ukázalo - bez kalhotek. Cílem akce bylo zjistit premiérovu reakci.

Dačić, připravený k věcnému rozhovoru o státnických záležitostech, dostal nečekanou otázku: co by si myslel o vdané ministryní své vlády, která by měla milence. Otázka byla o to zákeřnější, že nemanželské vztahy některých bělehradských ministrů jsou prý veřejným tajemstvím.

Když začal předseda vlády odpovídat, moderátorka si očividně dala záležet na tom, aby rafinovaný deficit jejího úboru nemohl přehlédnout. Premiér sice po zjištění této okolnosti znejistěl, ale žádné pohoršení najevo nedal. Srbský web Vesti označil Dačičův výraz za "nepopsatelný".

Scénu nahrávali organizátoři akce skrytou kamerou a kritické okamžiky, opatřené cenzurní úpravou, umístili na videoserver YouTube. S celou reakcí premiéra na odvážný happening se prý Srbové budou moci seznámit na serveru nemogucamisija.com ve čtvrtek večer.

ČTK, Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz