Neděle 29. března 2020svátek má Taťána 9 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Tři roky starý kuřecí nuget se prodal za 150 tisíc

Tři roky starý kuřecí nuget se na aukci prodal za 150 000 Kč | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tři roky starý kuřecí nuget se na aukci prodal za 150 000 Kč | foto: Reprofoto

NEW YORK Tři roky starý kousek smaženého kuřete, který svým tvarem připomíná profil prvního amerického prezidenta George Washingtona, se v internetové aukci prodal za 8100 dolarů ( více než 150 000 Kč).

Kuřecí nuget z občerstvení McDonald´s na aukčním portálu eBay dražila Rebekah Speightová z amerického státu Iowa, která tak chce pomoci získat 15 000 dolarů na církevní letní tábor pro děti, napsal server The Telegraph. Neprozradila, kdo kuřecí řízeček koupil.

Speightová řekla, že ho před třemi lety nesnědly její děti a že ho chtěla vyhodit. Všimla si ale, že nuget má tvar připomínající profil prvního prezidenta Spojených států.

ČTĚTE TAKÉ:

Doma si s manželem dělali legraci, že neobvyklý kousek prodají v internetové aukci. Potom dala smažený kousek kuřecího masa do mrazáku, kde strávil další tři roky.

Když se ho rozhodla prodat, správci portálu eBay její nabídku na jistý čas stáhli, protože porušila zákaz prodeje prošlého jídla.

Později ale Speightové poslali e-mail, kde jí napsali, že v jejím případě udělali výjimku, protože se nesnažila obohatit sama sebe, ale sbírala peníze, aby pomohla jiným.

Zapojte se do diskuze! Nově přes SMS

,
Premium

Koronavirus ještě může překvapit, říká přední světový biolog Karel Raška

Lékař Karel F. Raška převzal 26. května 2009 v Praze Cenu Společnosti pro vědu... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Koronavirus SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc označovanou Covid-19, nelze nijak podceňovat, říká český vědec Karel...

Premium

Utíkají z bytů a stěhují se na chaty. Bydlet tam lidé oficiálně nemohou

Pro rekreaci, či bydlení? Některé z chat v zahrádkářských a rekreačních... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kdysi výhradně rekreační objekty slouží v hlavním městě v nemálo případech k trvalému bydlení. Pražany do chat vyhánějí...

Premium

Imunitou proti koronaviru. Hýčkejte si horečku a jezte více cibule, radí lékař

Lékař Luboš Pantůček- | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Můžeme se rozhodnout, zda situaci kolem nákazy smrtícím koronavirem budeme vnímat jako tragédii, či jako příležitost...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz