6. března 2012 10:20 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Tři roky starý kuřecí nuget se prodal za 150 tisíc

Tři roky starý kuřecí nuget se na aukci prodal za 150 000 Kč | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tři roky starý kuřecí nuget se na aukci prodal za 150 000 Kč | foto: Reprofoto

NEW YORK Tři roky starý kousek smaženého kuřete, který svým tvarem připomíná profil prvního amerického prezidenta George Washingtona, se v internetové aukci prodal za 8100 dolarů ( více než 150 000 Kč).

Kuřecí nuget z občerstvení McDonald´s na aukčním portálu eBay dražila Rebekah Speightová z amerického státu Iowa, která tak chce pomoci získat 15 000 dolarů na církevní letní tábor pro děti, napsal server The Telegraph. Neprozradila, kdo kuřecí řízeček koupil.

Speightová řekla, že ho před třemi lety nesnědly její děti a že ho chtěla vyhodit. Všimla si ale, že nuget má tvar připomínající profil prvního prezidenta Spojených států.

ČTĚTE TAKÉ:

Doma si s manželem dělali legraci, že neobvyklý kousek prodají v internetové aukci. Potom dala smažený kousek kuřecího masa do mrazáku, kde strávil další tři roky.

Když se ho rozhodla prodat, správci portálu eBay její nabídku na jistý čas stáhli, protože porušila zákaz prodeje prošlého jídla.

Později ale Speightové poslali e-mail, kde jí napsali, že v jejím případě udělali výjimku, protože se nesnažila obohatit sama sebe, ale sbírala peníze, aby pomohla jiným.

Zapojte se do diskuze! Nově přes SMS

Lidovky.cz, ČTK