6. února 2013 11:24 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Tygr roztrhal krotitele přímo před očima diváků

Tygr roztrhal krotitele přímo před očima diváků  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tygr roztrhal krotitele přímo před očima diváků | foto: YouTube

MEXIKO Děsivé divadlo zažili návštěvníci cirkusu v severním Mexiku, kde přímo během představení roztrhal tygr svého krotitele.

Jeden z návštěvníků zachytil událost na amatérském videozáznamu, na němž je slyšet i křik zděšených diváků.

O případu informovala v úterý policie v mexickém státě Sonora, kde se neštěstí při sobotním večerním představení odehrálo. Krotitel, který svým zraněním podlehl, byl identifikován jako pětatřicetiletý Alexander Crispin Suarez a měl americké občanství.

Představení cirkusu Hermanos Suarez se konalo ve městě Etchojoa. Na záznamu je vidět, jak krotitel krouží kolem tygra a další velké šelmy, aby je přiměl točit se na podstavcích dokola. Při jedné z otoček se ale najednou tygr zastavil, hrábl tlapou po krotiteli, stáhl ho pod sebe a začal ho drásat drápy a rvát zuby.

Ostatní zaměstnanci cirkusu okamžitě přispěchali na pomoc a pokoušeli se tygra zahnat. Ale přestože do něj bušili kovovým stojanem, tygr svou kořist nepustil. Krotitel později v nemocnici zemřel na ztrátu krve.

Lidovky.cz, ČTK
J. Dvořák 188 No,řekl bych že : To byl cirkus jako noha ! 14:01 14.7.2013
Z. Kulhánková Dobře udělal 8:38 8.2.2013
J. Tachovský Re: ... Me se cirkus libi. 13:56 7.2.2013

Vlhčenec ubrouskový: Krkonoše bojují s odpadky vtipnou kampaní
Vlhčenec ubrouskový: Krkonoše bojují s odpadky vtipnou kampaní

Krkonošský národní park (KRNAP) v loňském roce navštívilo téměř 3,8 milionu lidí. Negativním dopadem masové turistiky je velké množství odpadků, které po sobě lidé v přírodě zanechávají. Dobrovolníci jich každoročně sesbírají skoro 3 tuny.

Najdete na Lidovky.cz