Pátek 30. září 2022, svátek má Jeroným, Ráchel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Uzenářství šokuje zákazníky, nabízí salám 'Pinďour'

Magazín

  12:09
PRAHA - Pinďoura nebo Pipinku si mohou koupit zákazníci řady pražských obchodů. Nejde však, jak by se z názvu dalo usuzovat, o sortiment prodejny erotických pomůcek, ale o obyčejný salám. Patřičně ovšem svým obalem přizpůsobený.
Salám - ilustrační foto.

Salám - ilustrační foto. foto: Shutterstock

Zatímco "on" má typicky falický symbol, "ona" připomíná kosočtverec a je na obalu rovněž doplněna kresbou. Podle prodavaček z Vinohrad však oba výrobky prodej příliš nerozčeřily.

"Nevím jak vy, ale já bych svým dětem na výlet či na tábor Pinďoura nebo Pipinku rozhodně nekoupila," řekla po přečtení těchto názvů na tabuli před obchodem jedna ze zákaznic.

Pracovnice firmy Antoni z Dolního Třebonína u Českého Krumlova, odkud inovované salámy pocházejí, tvrdí, že společnost s názvem problémy neměla.

"V obalu zákazníci naleznou sedlácký polosuchý salám o hmotnosti 650 až 700 gramů," dodala. V současné době firma vyrábí přes 80 druhů masných výrobků a specialit; tyto dva jsou v jejím sortimentu zhruba dva týdny.

V současné době útočí z filmů, televizní obrazovky i z politické scény vulgárnosti v mnoha podobách. Snímek pro teenagery Prci, prci, prcičky je toho jen malým příkladem. Diskutuje se i o nutnosti označit vhodnost filmů pro děti stanovením věkových skupin - i když má mít jen formu doporučení pro rodiče.

Autoři: ,

Sověti ozářili Richarda Nixona radioaktivitou. Jeho agenti to zastavili trikem

Premium Při návštěvě v Sovětském svazu Richard Nixon sice přátelsky hovořil se sovětským vůdcem Nikitou Chruščovem v takzvané...

Test kočičích kapsiček. I z krmiva za deset korun může zvíře dostat vše

Premium Kočky nám sice někdy připadají mlsné, ale ony jen v miskách hledají to, co jejich tělu prospívá nejvíc: maso plné...

Extra steh po porodu navíc? Rodičky děsí ponižující husband stitch

Premium Přivést dítě na svět znamená pro většinu žen prožít si mnoho vypjatých chvil. Vyrovnat se s průběhem porodu nemusí být...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat