Úterý 28. března 2023, svátek má Soňa
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

V New Yorku mají novou zábavu: mluvící figurínu Trumpa

Magazín

  10:17
NEW YORK - Obyvatelé New Yorku mají před prezidentskými volbami postaráno o novou zábavu: mluvící figurínu republikánského kandidáta Donalda Trumpa v budce se skleněnými stěnami. Se zářícíma rudýma očima slibuje jako nějaký věštec předpovědět americkou budoucnost. Pronáší ale nejrůznější nesmysly tvořené částečně i ze slepenců z projevů skutečného Trumpa. A nechybí ani šťavnatá sprostá slova.

Nová atrakce v New Yorku: mluvící figurína Donalda Trumpa. foto: youtube.com

Budku staví skupina místních umělců na různá frekventovaná místa a pozdvižení vyvolala před Trumpovým newyorským hotelem, jehož zaměstnanci byli z její přítomnosti dost překvapení. Vyjevení, ale i pobavení jsou pak kolemjdoucí, kteří neváhají si novou atrakci fotit či si u ní dělat selfíčka.

„Podívejte se na mou křišťálovou kouli a uvidíte budoucnost Ameriky. Moje světové summity na Bahamách budou plné exotických dívek. Všechny ženy nejsou čubky, jenom ty tlusté a ty odporné. Nebojte se. V budoucnu, až budu prezidentem, něco uděláme pro to, aby se to změnilo. S námi bude Amerika zase sexy,“ říká například figurína.

Atrakce je inspirována automatem s věštcem Zoltarem z filmu velký z roku 1988, ve kterém hrál herec Tom Hanks, uvedli autoři nápadu.

Autor:

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat