Pátek 14. srpna 2020svátek má Alan 28 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN

Diskuse k článku: V zemi, kde o něco jde

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 99
  • Poslední: 9.4.2008 9:27
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
9.4.2008 9:27

Žantovský

Po přečtení článku začínám uvažovat jak to jednou může s těmi politiky dopadnout. Kdo u nás skončí v politice - většinou pro neúspěch, tak dostane nějakou trafiku, třeba v zahraničí. Nejsou již ty trafiky všechny obsazeny? Co bude potom se současnými politiky co neuspějí?

7.4.2008 23:08

Z ARCHÍVŮ

Z ARCHIVU ÚSTECKÉ KRAJSKÉ SPRÁVY STB - ZE SPISU "BIDLO":

Žadatel: vojín Karel Bidlo, nar. 1952  Věc: Přihláška do informátorské služby STB.  Datum: 7. 11. 1971 "....... Chtěl bych poskytovat informace o mládencích ve vojenské službě nejen tzv. kontrášům i když jsem ještě na vojně, ale dnes bych chtěl poskytovat informace taky vám. Někteří neuvědomělí vojáci si se mnou chtěly vyřizovat účty pomocí najatých násilníků a když na to nesehnaly peníze, tak požadovaly alespoň abich dostal tzv. deku, což je porušením vojenského řádu! Nejsem žádný chudák paskřivec na těle i na duchu a nezplodil mně věčně ožralý syfilitik, níbrž můj soudruh otec je členem KSČ a pomocníkem SNB u nás v Ústí - Střekově. Moje mamka je známá žilinská komunistická aktivistka a ne špinavá smradlavá prostitutka, jak o ní hovoří někteří nepřátelé našeho socialistického zřýzení......"

PS ...... Přepis z Bidlova rukopisu je autentický - včetně gramatických chyb. 

7.4.2008 8:55

Pohled z druhe strany

;-)

Podivejte se na druhou stranu teto mince : www.prop.sk

nebo na :  www.mordechajkapusta.blogspot.com

;-)

7.4.2008 5:47

Židovská společnost je silně rozštěpená i uvnitř. Žantovský

to i potvrzuje. Zvláštní, jak tak malá komunita má uvnitř tolik nenávisti a rozporů mezi několika svými klany, jaký protiklad mezi vyspělými technologiemi a bujícím tmářstvím.....

7.4.2008 5:45

Kdy se Židi omluví za komunismus ? Němci se omlouvají stále,

a přitom jejich nacisté povraždili méně lidí než komunisté.

7.4.2008 8:20

Re: Kdy se Židi omluví za komunismus ? Němci se omlouvají stále,

R^R^R^R^R^

7.4.2008 0:09

ta kopretina zrejme dela reparat.

Kopretinooooooooooooooo ! Je tu vela roboty !

6.4.2008 23:34

Otazka panu Zantovskemu ktera nebyla polozena

Pane Zantovsky co rikate na Izraelskou nemoralnost v obchodovani, kde osidit , nezaplatit a okrast je berna mince. Na rozdil od Americkych  zidu kde potreseni rukou je kontrakt a poctivost je veci osobni cti.

6.4.2008 20:25

flame minor

http://prop.sk/kultura%20kritiky.htm

6.4.2008 18:51

Ten, který si říká čtenář

Pochopitelně ti své přátele v Izraeli - mezi Židy a Palestinci - nebudu jmenovat. Hovořím s oběma jejich rodnými jazyky. Tys to označil za naprostý kec? y se snad známe? Tvoje urážky jsou směšné. Prý učebnicový rasista a xenofob.  To je silné kafe, ale kávu od fanatiků nepiji.

6.4.2008 18:58

Re: Ten, který si říká čtenář

Radši si něco přečti o Tomáši Beckettovi.

7.4.2008 3:15

Re: Re: Ten, který si říká čtenář

Čtenáři, z "Orientalisty" si nedělej hlavu, sice možná hovoří oběma jazyky (i mně se tím už pochlubil), ale už několikrát tu prokázal vázně historické neznalosti.

6.4.2008 18:22

Překládám paměti Amose Oze, úžasnou knihu

Amos Oz je uzasny - tady panu vyslanci pomuzu v prekladu: http://czstudio.net/jenin/saroncesky.htm 

Profil teroristy: Ariel Saron Mein Kampf v hebrejstine

Nasledujici text je kopie rozhovoru s ministerskym predsedou Izraele Arielem Saronem, jak jej poridil Amos Oz. Rozhovor byl puvodne uverejnen v izraelskem deniku Davar 17. prosince 1982. Muz oznaceny jako C. je Saron.

"Muzete me nazyvat jak chcete. Nazyvejte me zrudou ci vrahem. Jen si povsimnete, ze nemam nenavist vuci Arabum. Prave naopak, citim se v jejich spolecnosti uvolnene, zejmena mezi Beduiny, vice nez mezi Zidy. Ti Arabove, ktere jsme jeste nezkazili, jsou pysni lide, jsou iracionalni, kruti a velkorysi. Jsou to vsak Yidi (Sharonuv pejorativni vyraz, asi jako Zidaci v cestine, angl. the Yids - pozn. prekl.), kteri jsou zcela pokrouceni. Kdyz je chcete narovnat, musite s nimi nejprve razne zakroutit opacnym smerem. To, v kostce, je moje cela ideologie.

Nazyvejte Izrael jak chcete, nazyvejte ho zidovsko-nacisticky stat, jak mu rika Leibowitz. Proc ne? Lepsi zivy Zid-nacista nezli mrtvy svaty. Je mi jedno, jestli jsem povazovan za druheho Ghadafiho. Nesnazim se ziskat obdiv gojù. Nepotrebuji jejich lasku. Ani nepotrebuji byt milovan zidy jako jste Vy. Musim zit a mam v umyslu zajistit, aby moje deti tez zily. A to s pozehnanim papeze ci jinych nabozenskych vudcu z New York Times nebo bez takoveho pozehnani. Znicim kohokoliv, kdo pozvedne ruku proti mym detem, znicim ho a jeho deti, at jiz pomoci nasich slavnych cistych zbrani nebo jinym zpusobem. Je mi jedno, jestli to bude krestan, muslim, zid ci pohan. Dejiny nas uci, ze ten kdo nezabije, bude zabit druhymi. To je zelezny zakon.

6.4.2008 17:55

ZIDOVSKY RASISMUS

Zide jsou nejvetsi rasiste na svete de facto jiz po tisiceleti. Zidovsky rasismus vznikl na zaklade zvraceneho zlocinneho "Talmudskeho uceni " ktere ve sve zaslepenosti  vtlouka do jejich hlav nadrazenost a vyvolenost nad ostatnimi  obyvateli sveta.

Talmud na jehoz uctivani si zide hraji,  je nejvetsim kusem patologicke sprostoty jaky kdy byl napsan. Zide v jeho uceni pohlizeji na Nezidy (goje) jako na menecený dobytek  ktery se ma stat jejich otroky a ktere muzou beztrestne vrazdit. Talmudisticky plan nabada Zidy na ovladnuti celeho sveta a kradeze veskereho bohatstvi planety.

Nazvat dnes nekoho Zidem znamena souhrne ho nazvat zlocincem , okupantem,masovym vrahem, zlodejem, pasakem, otrokarem , podvodnikem a intrikarem, satanistou a synem dabla sameho. Zide  se stale zastituji holocaustem a ublizenym narodem na vecne casy , ale jsou jiz tim trapni, jelikoz jejich zlociny jsou kolikrat horsi nez ty fasisticke. Sam masovy vrah Ariel Sharon se otevrene prihlasil  ke genocide.  

Svetova  verejnost by si mela toto uvedomit a za kazdou cenu zastavit jejich radeni, zlocinnost , vysavaci parazitovani,ktere jiz po tisicileti nici narody , koristi z nich  !

6.4.2008 18:19

Re: ZIDOVSKY RASISMUS

Panečku, ty jsi ale kus antisemitského hovada. A to to hovado ještě urážím.

6.4.2008 20:47

Re: Re: ZIDOVSKY RASISMUS

To je zcela  typicke pokud se nekdo ozve proti zidovskemu rasismu a poukaze na jejich spinave praktiky , je ihned nespravedlive nazvan "antisemitou , hovadem, popiracem holocaustu, nevzdelanym dobytkem atd. " 

Nelze se divit , protoze vecne jsou nuceni poslouchat nenavistne vyroky svych vudcu a rabinu na adresu Nezidu ( goju). Jejich fanaticky sionismus je na stejne frekvenci jako fasismus ci nacismus a stejne nebezpecny.

Antisemitou uz neni jen ten kdo nema rad Zidy, je to jednoduse kazdy koho Zide nemaji radi ! Stejne jako tento devitkovy idiot co mi zde nadava ! 

6.4.2008 23:23

Re: Re: ZIDOVSKY RASISMUS

Blbeckovi, ktery se neumi podepsat doporocuji precist dve knihy:

Richard Ben Cramer. How Israel Lost,

Jimmy Carter.  Palestine Peace Not Apartheid

7.4.2008 3:17

Re: Re: Re: ZIDOVSKY RASISMUS

Richarda Bena Cramera sice neznám, ale Jimmyho Cartera, jednoho z nejhorších amerických prezidentů všech dob, bych četl jen jako exotickou zajímavost.

6.4.2008 18:24

vyvoleny narod a terorista Ariel Saron

http://czstudio.net/jenin/saroncesky.htm 

Profil teroristy: Ariel Saron Mein Kampf v hebrejstine

Nasledujici text je kopie rozhovoru s ministerskym predsedou Izraele Arielem Saronem, jak jej poridil Amos Oz.

7.4.2008 2:56

Re: vyvoleny narod a terorista Ariel Saron

Dik JJ , doufam , ty nety si precte co nejvice lidi aby se presvedcili o bezohlednem izraelskem novodobem sionistickem nacismu !!!

6.4.2008 17:01

dluhy

Radši ať se nám skútr vratí domů, jeho bývalá strana má tady sekyru, ale 60 melounů a nikdo to nechce zaplatit.Taky důsledek tunelování po vzoru modrých mafiánů.Rv

6.4.2008 10:04

rozlišovat lidi podle původu je blbost

Obávám se, že tohle rozlišování je největší právě v Izraeli na základě náboženských směrů judaismu a jde to až do absurdních mezí, kdy mají třeba své svatostánky a hřbitovy a to nemluvím o nežidech-gojim. Tak trochu protimluva ze strany Židů..

6.4.2008 11:48

Re: rozlišovat lidi podle původu je blbost

"Tak trochu protimluva ze strany Židů.."  -  to bys ale měl napsat s malým ž.

6.4.2008 9:16

Kdo je

zvedavy na tu politickou mrtvolu?  Konecne se odstehoval tam kam patri a bude klid..

6.4.2008 0:16

SPIKNUTI VYVOLENYCH

Cesti a zahranicni Zide se zmocnili po sametove estrade vsech dulezitych pozic v politice, hospodarstvi, justici, mediich , kulture a hlavne financnictvi.

Podileli se velkou merou na devastaci zeme a  rozkradani majetku Ceskeho naroda. Zpusobili a stale zpusobuji stamiliardove skody CR.

Je to  absurdni, ale dnes mel agent STB , komunista Filip - Falmer pravdu , ze CR je v ekonomicke financni krizi, jelikoz 100 miliard rocne  putuje za hranice a stat jiz to nemuze zvladnout a utahnout. Ty penize samozrejm putuji na konta vyvolenych kteri maji pod palcem financni ekonomii CR. Proste se jedna o parazitni vysavani  a vykoristovani naroda temito hyenami  !

To Vam Cesi nevadi, ze tyto hyeny ziji a to velmi dobre z Vasi prace, krve , mozolu ? 

6.4.2008 12:27

Re: SPIKNUTI VYVOLENYCH

Tyhle fašistické kecy ale nikoho nezajímají!

6.4.2008 14:21

Re: Re: SPIKNUTI VYVOLENYCH

Me jo:-P

7.4.2008 3:19

Re: Re: Re: SPIKNUTI VYVOLENYCH

To tě lituju. Protože čím víc potřebuje nějaký národ házet svoje poklesky na někoho jiného - a Židé jsou v tomto směru jedním z nejoblíbenějších terčů - tím víc dává najevo svou malost a nedospělost.

7.4.2008 16:37

Re: Re: Re: Re: SPIKNUTI VYVOLENYCH

S tveho prispevku vypliva bud patris k zid. komunite a fakta slyset nechces , protoze jsou ti neprijemna. Nebo fakta  neznas nebo jim nerozumis, tak v tom pripade se neplet do hovoru !!! Nebot pak budes tim slonem v porcelanu nebo tim malym nedospelym troubalkem !

Co se tyce poklesku, tak to je slabe slovo, jelikoz zid.komunita se dopustila pri zid. spiknuti  obrovskych ekonomickych zlocinu. Viz podvodna privatizace akteri Klaus , Jezek, Triska, Dlouhy atd.(vsichni zid. puvodu )kdyz pripravili cesky narod o stovky miliard.

 

7.4.2008 16:47

Re: Re: Re: Re: Re: SPIKNUTI VYVOLENYCH

Můžu ti říct, že je opravdu povznášející pocit nebýt paranoidní. Přál bych ti ho někdy zažít.

A opakuji, svádět všechny chyby na Židy a vymýšlet kdo všechno je Žid je ubohost nejtrapnějšího střihu.

Biolog Komárek: Jsme účastníky největšího sociologického experimentu všech dob

Biolog, filozof a autor dvou desítek odborných knih a tří románů Stanislav... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Měsíce trvající pandemie nám převrátila životy naruby. Známý biolog, filozof a autor dvou desítek odborných knih a tří...

Brzy dospěju do bodu, kdy si účet na Facebooku zruším, říká Lucie Výborná

Lucie Výborná | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Je to hra. Hra, která by měla být přínosná, užitečná, inspirativní,“ říká o své práci moderátorka Českého rozhlasu...

Proč koronavirus už téměř nezabíjí. Vytratí se, nebo se vrátí ještě silnější?

Zdravotník odebírá vzorky pro testování na covid-19 v indické Kalkatě. (23.... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Koronavirus je záhadný. Nečitelný. I když ho zkoumají ti nejchytřejší lidé, pořád o něm víme málo. Chová se jinak. Je...