Pondělí 14. června 2021svátek má Roland 22 °C skoro jasno Předplatné LN

Diskuse k článku

Vězeň č. 9818783 je volný

Dědička hotelového impéria Paris Hiltonová, která byla odsouzena za porušování pravidel silničního provozu, včera opustila vězení. Skončilo tak bizarní třítýdenní intermezzo, při němž Hiltonová nejprve do věznice nastoupila, po třech dnech byla ze „zdravotních důvodů“ propuštěna do domácího vězení, aby se hned následující den opět vrátila za mříže.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Michal 15.7.2007 21:05

och ano, podobně naši chlapoci v sudetech jsou hrdí a sebevědomí, až když sedí v base, těší se na to a vzpomínají stejně jako vojáci, skutečnost však

je smutnější, dědička mohla být klidně zneužita a potom s dospíváním mít jen  problémy, nefunguje tělo, ani cit, ani nic...viz. potíže pohádkových princezen, i ty musí projít bolestnbou proměnou aby unesly postavcení, do kterého se narodily..hůře s našimi chlapci, jak je ve společnosti 30% kriminálníků přestává mít právo smysl, lidíé nesvědčí u soudů, soudce velmi pravděpodobně bude podobný

rodina dost rozhoduje, zejména pokud na její potíže nenaváže dobrá terapie, škola života krimináme jí rozhodně není

Ladha 2.7.2007 23:06

blbka

pokud jí došlo že je blbá a je za blbou a začne s tím něco dělat, tak má můj respekt

Paris Hilton 2.7.2007 13:23

Výsledky studie přesvědčivě ukázaly,

že konkurence ze strany státu v dohledné době, tj. v horizontu přibližně dvou století, nehrozí. Další cvičná studie bude v ZOO.

Zbytečně si honili triko 2.7.2007 12:23

Asi těžko jí předvedli něco, co by neuměla líp.

Tedy ohledně ubytovacích a stravovacích služeb. Použitelné jen pro parodie.

Karel 22 1.7.2007 12:00

Všechno zlé je k něčemu dobré

a proto si myslím, že tahle zkušenost je pro tuhle slépku to nejlepší, co ji v životě potkalo. Vlastně se jí nic mimořádného nestalo. Jenom byla chvilinku v lochu a nevymetala noční kluby.

Mejla 28.6.2007 6:29

CNN = Communist News Network, jak říkají Američani. A odkdy je Moore dokumentaristou ?

Vždyť byl vždy jen obyčejný lhář.

Albertan Bear 28.6.2007 1:10

Lepsi P.Hilton nez bolsevik Moore

No CNN u me zabodovalo - i kdyz levicova stanice tak vymenila bolsevika a lhare Moora za pitomici Paris Hilton, nojo pro prachy i rudy bratr proda pritele ...

MILA 27.6.2007 20:11

je sice pitoma, ignorant ale

kdyby se za pitomost nebo ignorantsvi muselo do vezeni,damy a panove, tak byste museli psat z cucaku;-D 

dopustila se prestupku, odsedela, a slus

IDOL 27.6.2007 12:48

RADĚJI JÍ PROPUSTILI, NEŽ ABY VE VĚZENÍ JEŠTĚ DÁLE "PŘEMÝŠLELA"!

PS ..... AMERIČANÉ JSOU ZNÁMÍ PRAGMATICI

braveo 28.6.2007 11:29

Re: RADĚJI JÍ PROPUSTILI, NEŽ ABY VE VĚZENÍ JEŠTĚ DÁLE "PŘEMÝŠLELA"!

No, IDOLE, tak bude přemýšlet jinde, třeba na netu jako ty. Tomu se zabránit nedá, to přeci víš. Někdo to ale - a to mu chválím - označuje Caps Lockem.

IDOL DAŇULE 28.6.2007 15:06

Re: Re: RADĚJI JÍ PROPUSTILI, NEŽ ABY VE VĚZENÍ JEŠTĚ DÁLE "PŘEMÝŠLELA"!

...... MÁŠ TAM CHYBU V ČJ - MĚLO BY SPRÁVNĚ BÝT PŘECE, ALE POKUD JDE O OBSAH, JESTLI TI TO TAKÉ UNIKLO, TAK CHVÁLÍŠ MNĚ!

PS .... SRDEČNÉ DÍKY!

IDOL OPRAVA: BRAVEO! 28.6.2007 15:07

Re: Re: Re: RADĚJI JÍ PROPUSTILI, NEŽ ABY VE VĚZENÍ JEŠTĚ DÁLE "PŘEMÝŠLELA"!

PS ..... DAŇULKO, PROMIŇ!

mmf 27.6.2007 11:55

TAK DO TAKOVÉ SVOBODY A PRÁVNÍCH POMĚRŮ SMĚŘUJEME JIŽ 17 LET

Jestli toto je součástí výkladní skříně amerického způsobu života a ukázkou nejdemokratičtějších praktitk v soudnictví ve státě , který na svých tancích vyváží hamburgerovou "svobodu" dementa G:W:Bushe , musí být soudruh člunek velmi potěšen , neboť má obrovskou šanci být místo Klause zvolen na Hrad. Jeho kancléřem bude R.Krejčíř . Langer bude vařit  kafe - od Žida , podle recepisu Venáty Resecké .               MÁME CO DOHÁNĚT  ,bez radaru to ovšem nestihneme .

celim 28.6.2007 11:14

Re: TAK DO TAKOVÉ SVOBODY A PRÁVNÍCH POMĚRŮ SMĚŘUJEME JIŽ 17 LET

Jestlipak se mu novinářká jelita omluví za tu nenávistnou kampaň až se prokáže, že nic neprovedl (a že alespoň v případě tohoto "úplatku" je čistý, o tom jsem přesvědčen, protože to je nad slunce jasné! Jak to bylo v jeho jiných aktivitách, to se zatím neví.

Jiho 27.6.2007 9:45

Fakta

Ještě by stálo za upřesnění, že "dědička hotelového impéria" znamená, že časem možná zdědí 0.16% akcií Hiltonu. A že její příjem z podnikání (zejména reklamy, módní doplňky apod.) byl za poslední rok 150.000.000,- Kč. Kolik asi tak ročně vydělávají chytráci co se nad "rozmazlenou dědičkou" pohoršují. A nejsou i oni "dědici" ČEZu?

JUDr. Marek Kalina 27.6.2007 10:18

Re: Fakta

I kdyby zdědila Hilton celý... Závist je tu ohromná, hned je to rozmazlená dědička... A i kdyby byla, může si to narozdíl od různých pisálků dovolit!

JUDr. Marek Kalina 27.6.2007 9:12

Konečně

Zaprvé nepochopím, co za mizerné právníky musela Paris mít. Mluvil jsem s kamarády z právnických kruhů v Californii a dotyčná kancelář má ostudu neuvěřitelnou. To opravdu nebyly schopni vyjednat nějaký přijatelnější trest? Setkal jsem se v diskuzích pod články o Paris s tolika nenávistí a závistí, až se mi dělalo špatně... Běžný příspěvek byl v tom duchu, že by ji měli zavřít až zčerná, případně dostane rozum, apod.. Ona totiž velkou část společnosti dráždí tím, že se prostě nijak měnit nemusí, že má skutečnou svobodu a může si žít jak chce. Když bude chtít chodit na 20 večírků denně, tak tam prostě chodit může a nikomu se z toho nemusí zpovídat. JInak fakt nechápu, co na ní komu vadí, není známo, že by byla nějaká zlá, někomu ubližovala, apod.. Prostě je to mladá holka, která se ráda bezstarostně baví a narozdíl od většiny z nás si to může dovolit téměř absolutně. Pohoršení, které vzbuzuje, opravdu nechápu. Je tolik lidí, kteří nám vysloveně škodí a tak nenávistné reakce rozhodně nevzbuzují. Jsem rád, že Paris nesmyslné rozhodnutí něakého zakomplexovaného, rádoby spravedlivého soudce ve zdraví přežila... Ve vězení se mohlo stát leccos... Stejně jí musely udělat speciální opatření, velmi zvlášntní zacházení, zejména z důvodů bezpečnosti a společenského postavení, že celý "trest" byl jen jednou velkou komedií, asi aby se davu ukázalo, že se "zatočí" i s velkými rybami, jinak si to neumím vysvětlit...

tomahawk2006 27.6.2007 9:51

Re: Konečně

neviem preco by nemal platit zakon rovnako pre vsetkych... mozno ze na svk ci cz by sa mnoho ludi  z niecoho takeho vykrutil najlepsie zaplatenim pokuty... ( vidis sama pariza vravi, ze ju to zmenilo, tak uvidime) (nehnevaj sa za tikanie) good luck!

JUDr. Marek Kalina 27.6.2007 10:08

Re: Re: Konečně

Nikdo nevyzýval k porušení zákona, ale snad se dalo najít nějaké slušné řešení celé lapálie v rámci zákony. Spíš mi to přišlo jako styl" když ona může tolik, co my ne, tak teĎ, když máme tu možnost, jé to vrátíme i s úroky...

taky Pudr 27.6.2007 10:19

Re: Konečně

Opravdu ti Vaši kamarádi z právnických kruhů v Californii NEBYLY schopni...pane doktore, čeho?Tím myslím doktor čeho, ne čeho oni schopni nebyli.

Máte tam ještě dalších 7, méně významných, gramatických chyb-to by se vysokoškolákovi stát nemělo!Pokud je nenajdete, rád poradím, gratis, pane nadkolego.

D 27.6.2007 11:55

Re: Re: Konečně

myslíte, že "méně významných" je přívlastek volný nebo z jakého důvodu jste ho oddělil čárkami?

taky Pudr 27.6.2007 15:03

Re: Re: Re: Konečně

Vsuvky se oddělují čárkou před a za, račte se přesvědčit dotazem na příslušných místech, děkuji za dotaz, služebník.

taky Pudr 27.6.2007 15:08

Re: Re: Re: Konečně

Jen Vás musím ještě poopravit; neoddělil jsem "ho", ale "ji", tu vsuvku. V hluboké úctě, Mehlo, estét a příležitostný cyklista.

Marie 27.6.2007 10:21

Re: Konečně

Ja teda neznam americketrestni sazby za rizeni auta v ozralosti, ale pokud se za to chodi sedet, tak nevim, proc by Paris mela byt merena jinym metrem.

At si dela co chce, to je jasny, ale v ramci platnych zakonu. Pak nebude mit problemy.

JUDr. Marek Kalina 27.6.2007 11:00

Re: Re: Konečně

Ale no tak samozřejmě, že americké zákony tento trest umožňovaly, ale přesto se vše dalo vyřídit daleko elegantněji, bez zbytečného mediálního cirkusu, který si tady v ČR lze sotva představit. Komu toto prospělo? Nikomu... Mohla absolvovat nějaké přednášky o škodlivosti alkoholú za volantem, dostat mastnou pokutu, navrch poslat jako součást dohody pořádný balík na na charitu, třeba obětem dopravních nehod. Bylo by to jistě výchovnější. Stejně ve vězení pro ní museli vše upravit, od hygienického zázemí až po superpřísná bezpečnostní opatření, bylo to směšné... Někdo se chtěl evidentně pomstít...

Marie 27.6.2007 11:24

Re: Re: Re: Konečně

Ale no tak, ja bych ji tak nelitovala, par dni ve fesackym kriminale a napise o tom nejmin roman.-)))

Vsak ona se z toho soku dostane.

Metod 27.6.2007 11:33

Re: Konečně

Nemam sice konexe mezi pravniky statu California,ale na rozdil od vas vim,ze draha Paris vyfasla pouze polovinu trestu (23 dni).Paris chodila do kostela,oblekala se cudne a hrala i jinak velkou patriotku.Take to zkouseli na Arnolda,aby ji udelil vyjimku.Terminator nezklamal, a neudelil.Behem cele komedie vyslo najevo,ze ona zarna deva je psychicky chora troska, s fobiemi ,panickymi ataky, atd. Taky mela nejakou venerickou chorobu a podivnou, bolestivou vyrazku. Proto ji pustili. Vyvolalo to temer revoluci. Musela tam jit znovu. To uz ubohou milionarskou dcerku narvali radne sedativy. Plakala a volala maminku. Sotva ji zvladli. Skoncila na marodce,kde do ni dale cpali leky predepsane jejim psychiatrem. Devenka je tezce zavisla. Teprve,kdyz se ujistili,ze jeji stav je stabilni, byla transportovana na svou celu "predem dohodnuteho" zvlastniho zachazeni, ktere take vyvolalo dost nevole. Trestik nepochybne vyfasla hlavne proto,aby si nemyslela, ze muze vsechno. Ja sice nechapu, co kdo muze videt na teto bezduche "barbine" (krome zevnejsku), a jeji amaterske porno me taky nenadzvedlo, ale mnoho divek se dle ni stylizuje. Jinak si polozte otazku,proc ji nenavidi tolik lidi,kdyz jinak nic nemaji proti jeji sestre Nicky. Preji veselou onanii nad "Night in Paris".

JUDr. Marek Kalina 27.6.2007 12:40

Re: Re: Konečně

O žádnou onanii se nejdedná, už proto, že se mí mnohem víc líbí kluci než holky, nicméně lidé ji nemají podle mě rádi proto, že si může /a dělá/ co chce. My všichni jsme víceméně sešněrovaní nějakými pravidly, musíme občas vstávat, i když se nám nechce, musíme tohle či ono, naopak i když jsme třeba někde na večírku, tak víme, že nesmíme moc pít, protože nás druhý den čeká tohle nebo něbo jiné, zkrátka jsme sešněrovaní povinnostmi. Paris okatě dává najevo, že ji nic takového naprosto nemusí trápit a to hodně lidí asi dráždí... Jiné vysvětlení mě nenapadá. Dalším vadí, že má peníze "nezaslouženě". Ale ona je má nejzaslouženěji, jak to jen jde, rodově. Já si můžu taky vydělat kolik chci, ale přesto můžu být max. novozbohatlíkem. Nikdy nedosáhnu toho, že by u nás byly peníze po generace /za mého života.../.

braveo 28.6.2007 11:43

Re: Re: Re: Konečně

Je to trošku složitější, tady hraje velkou a nevypočitatelnou roli tisk, který ji kritizuje a hraje si na strážce mravnosti, a přitom o ní píše tak, aby vyvolal co nejvíc nenávistných blitků ve směru nejčastějších společenských nenávistí proi bohatým, proti ženám, proti blondýnkám, proti čivavám, proti ... no stačí si přečíst český bulvár, je to stejné. Prostě ji POTŘEBUJÍ a ani nejsou tak čestní, aby to přiznali. Čert ví, kdo vlastně je ta Paris za tím. Když má psychické problémy, asi bezduchá nebude. Lidi jí možná závidí, že si může dělat, co chce, obávám se ale, že to není právě pro tu psychiku nic dobrého, každý potřebuje nějaké meze. Třeba jí to nakonec prospěje - to je jen na ní. A tím dědičným majetkem se tak neužírejte, myslíte si, že když mám peněz jako šlupek, protože to mí předci po léta sdírali ze svých feudálních poddaných například, je to slušné a je to fuk? A ti Hiltonovi, co dělali, asi taky do detailu nevíte.

arnal 27.6.2007 19:47

Re: Konečně

Paris Hiltonová si všeobecné pohrdání nevydobyla životním stylem ani majetkem, nýbrž hysterickými scénami, kterými reagovala na krátký pobyt v nadstandartním vězení. Za stejný delikt sedí každoročně tisíce Američanů, ale málokdo z nich vyvádí jako by dostal trest smrti. Posílat lidi za mříže kvůli rychlé jízdě je podle mého názoru volovina, zato dávat celebritám stejné tresty jako běžným občanům považuji za výchovné.


Sledujeme začátek rituální sebevraždy lidstva, říká Čech s nejvyšším IQ

Oficiálně nejchytřejší Čech nepůsobí jako robot, nechrlí ze sebe tisíce... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Oficiálně je považován za nejchytřejšího Čecha. Jako robot ale nepůsobí. Při osobním setkání je Karel Kostka, vzděláním...

Upřímnost fotbalové antihvězdy. Souček o tetování, rasismu i vyjídání ledničky

Fotbalista Tomáš Souček | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Říká o sobě, že je obyčejný kluk z Brodu. Přitom si ho už stihla zamilovat fotbalová Anglie a Česko na něj spoléhá: na...

O antikoncepci už není takový zájem. Párový sex upadá, míní gynekolog

Antikoncepce: Jaký vliv má na zdraví popisuje MUDr. Alexandr Barták. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Všichni strašili, že bude upadat mravnost a ženy budou mít z dlouhodobého užívání pilulek zhoubná onemocnění jater....