Čtvrtek 23. září 2021, svátek má Berta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

VIDEO: ‚Měl byste mu dát k večeři steak.‘ Statečný pes odehnal ze zahrady medvěda

Magazín

  5:00
New Jersey - Záběry z jedné americké zahrady v New Jersey, které zobrazují potyčku medvěda se psem, obletěly USA. Sousedé z okolí se shodují na tom, že hrdinovi dne pošlou něco dobrého k jídlu.

Nebojácný pes se vrhl na medvěda. foto: Reprofoto

„Je to úžasné štěně, které občas hlídá i děti. Nyní je definitivně jasné, že je drží v bezpečí,“ napsal na Facebooku Mark Stinziano, autor záběrů. To zachycuje malého černého medvěda, který přijde na zahradu a strhne z držáku ptačí krmítko, jehož obsah začne pojídat.

V tu chvíli se ale na zahradě objeví pes Riley, který patří sousedům. Nebojácně se na nezvaného návštěvníka vrhá, což medvěda překvapí a dává se na útěk.

„Riley 1, medvěd 0,“ doplnil Stinziano. „Pracoval jsem v garáži, moje žena byla uvnitř domu, a v tu chvíli se medvědí vetřelec rozhodl, že se zastaví na občerstvení,“ řekl poté v rozhovoru pro televizi ABC.

Rileyho majitel Alan Tlusty řekl stejné televizi, že je to neuvěřitelné. „Ano, pokud vidí medvěda někde v lese, tak se za ním rozeběhne, ale nikdy jsem neviděl, že by jednal až s takovou neúprosností,“ pousmál se.

Ostatní obyvatelé čtvrti se také shodli na tom, že psova odvážnost je obdivuhodná. „Měl byste mu dát k večeři steak,“ shodli se.

Autor:

Talent funguje, když se nastartuje v mozku. Odemkněte ho, radí Jan Mühlfeit

Premium Dvaadvacet let pracoval ve firmě Microsoft po boku Billa Gatese. V byznysu se dostal na vrchol, ale také zažil strmý...

„Očkovat sa nechcu, je v tom sajrajt.“ Reportáž z obce, kde odmítají vakcínu

Premium Vyškovec je obec, kde se nejméně lidí z celé země nechalo očkovat proti koronaviru – jen necelých sedmnáct procent. V...

Když dva jsou málo. 5 pravd o sexu ve třech, které vám zatím nikdo neřekl

Premium Sex ve třech. Někdy o něm snil kdekdo z nás. Pojďme ovšem pohlédnout pravdě do očí. Pokud do své ložnice přizvete další...

Kolo štěstí se sebamedem: Vytočte si kosmetiku pro celou rodinu!
Kolo štěstí se sebamedem: Vytočte si kosmetiku pro celou rodinu!

Celý týden hrajeme o 400 hodnotných cen a slevy na kosmetiku značek sebamed, sebamed PRO! a sebamed Baby. Vytočte si i vy na kole štěstí kompletní...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat