Čtvrtek 28. září 2023, Den české státnosti
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

VIDEO: Muž cestoval sám letadlem pro sedmdesát lidí. Jeho video se stalo hitem

Magazín

  14:21
ASPEN (USA) - Virálním hitem se na Twitteru stalo video Vincenta Peoneho, který se ke svému překvapení proletěl jako jediný cestující v letadle pro sedmdesát lidí. Peone celou událost zdokumentoval a jeho video sbírá jeden "lajk" za druhým.

Na palubě letadla kromě Vincenta Peoneho a personálu nikdo nebyl. foto: Twitter.com/ @vincentpeone

Vincent Peone, filmový režisér a spisovatel trávil čas v Aspenu v Coloradu. Když chtěl přeletět do Salt Lake City, tak zjistil, že jeho původní let byl přesunut. „Zavolal jsem letecké společnosti Delta a dostal jsem informace o tom, jaké lety jsou k dispozici,“ vyjádřil se Peone pro Washington Post. To, že v letadle pro sedmdesát lidí poletí úplně sám, se podle vlastních slov dozvěděl až na letišti. „Myslím, že důvod byl ten, že do Salt Lake City museli letět, aby vyzvedli lidi a přilétli pak s nimi zpět,“ konstatoval Peone.

VIDEO: Příliš těžký kufr? Žádný problém. Muž na sebe navlékl osm kilo oblečení, aby se vyhnul poplatku na letišti

Peoneho video začíná v okamžiku, kdy letuška u odletové brány poprosí jediného pasažéra, aby nastoupil na palubu včas. „To jsem já,“ reaguje Peone a vychází vstříc svému zážitku. V další části videa se ptá pracovnice na letišti, jestli už viděla letět samotného pasažéra. Žena odpovídá, že ano. Peone také mine obsluhu letadla, která přidává do zavazadlového prostoru pytle s pískem kvůli zvýšení váhy.

Uvnitř letadla Peone dokumentuje letušku, která ho vítá slovy: „Dobrý večer Vincente, vítejte na palubě.“ Poté se režisér pozdraví s piloty v kokpitu a video končí jeho pózou s drinkem v ruce a spokojeným výrazem při vystupování z letadla.

Po zveřejnění videa se na Twitteru objevilo mnoho komentářů. Lidé se často se shodli na tom, že takové cestování muselo být pro Peoneho mimořádným zážitkem. Někteří dokonce sdíleli, že měli při letu se společností Dealta tu samou zkušenost.

Našli se ale i tací, kteří společnost zkritizovali. „To je super. Jediná věc, kterou pro mě Delta kdy udělala, byla ztráta zavazadel,“ ironicky konstatoval uživatel jménem Justin.

Nečekaným hrdinou celého videa se stal kopilot. Ten přívítal cestujícího s úsměvem od ucha k uchu a na poděkování za let mu odpověděl: „Žádný problém.“ A právě kopilota v komentářích na Twitteru obdivuje mnoho lidí, zejména žen. „Chtěla bych vědět o tom pilotovi více,“ zněl například jeden z komentářů. „Chci privátní let s kopilotem,“ stálo v dalším.

Společnost Delta Air Airlines existuje už od roku 1924 a zprostředkovává podle informací na svém webu více než patnáct tisíc letů denně. Kromě toho byla už sedmkrát za posledních osm let jmenována nejobdivovanější leteckou společností.

Autor:

Vyzkoušejte zdarma účinky mořského kolagenu na vlastní kůži!
Vyzkoušejte zdarma účinky mořského kolagenu na vlastní kůži!

Pleť bez vrásek, pevné nehty a vlasy plné života – to je snad sen všech žen. Mořský kolagen collalloc slibuje tyto výhody a mnoho dalších. Ale je...