Diskuse k článku: Vraky válečných lodí v Asii znesvěcují sběrači kovů. Prodávají je jako šrot

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 5.11.2017 23:09
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
L. Bystrý 5.11.2017 11:40

At žije KSČ, osvědčená vůdkyně všeho čínského lidu!

Kapitalisti a demokrati pláčou jako želvy, že čínští soudruzi „ničí hroby“ zlikvidovaných žoldáků? Je to SPROSTÁ lež: Čínští pracující jen obětavě zajišťují chod národního hospodářství, jehož rozvoji se rovná jen rozvoj hospodářství Velikého Ruska pod Velikým Putinem.

Ano, Nejvyšší soudruh Si Ťin-pching, prezident ČLR, generální tajemník Komunistické strany Číny, na 19. sjezdu Komunistické strany Číny potvrdil správnost směřování ČLR, a navrhl GRANDIOSNÍ plán všestranného urychlování rozvoje socialismu.

Ano, KSČ ze všech sil zajišťuje neustále rostoucí životní úroveň čínských pracujících (proto se náš Miloš jezdí do Pekingu učit, jak zakroutit krkem prozápadní buržoasii). Tento rozvoj si samozřejmě žádá využití všech dostupných zdrojů – a co jsou potopené lodi imperialistů, než SKVĚLÉ zdroje surovin?

Takže: Přestaňte kňučet, Euroameričani, není vám to nic platné. ČLR jde vstříc šťastným zítřkům, klidně přes mrtvoly vašich žoldáků.

M. Henrik 5.11.2017 14:24

Tvoje práce je záslužná, soudruhu Bystrý, ale já si myslím, že problém KSČ(M) se vyřeší sám - přirozenou cestou. Její voliči postupně vymřou. Ti mladší už se dávno přesunuli k jiným stranám. Tam bude nutné napřít pozornost a propagandu. Zůstaň bdělý, soudruhu Bystrý.

L. Bystrý 5.11.2017 23:09

Vážně mne velice dojímá Tvoje starost, soukmenovče Henriku (když si tykáme a Ty se nepovažuješ za soudruha, tak jsi můj soukmenovec, že), o osud naší vlasti, našeho lidu a jeho Strany.

Mohu Tě ujistit, že:

1) naše Strana nikdy nezajde na úbytě; ani v nelítostném kapitalismu a demokracii, ani v zářné budoucnosti, v komunismu, nebudeme mít nouzi o mladé členy, viz např. http://www.komsomol.cz/

2) levicově založení Češi a Rusové nemusejí nutně být členy či voliči naší Strany – vždyť jak ANO, tak Jednotné Rusko dělají NAŠI práci. Ano, sám Nesmrtelný Lenin vede naše Vůdce, jak našeho Babiše, tak Vůdce Nejvyššího, Velikého Putina, největšího žijícího leninistu.

Mimochodem: Skandální rozhodnutí neomarxistů z ČSSD o zničení velkochovu našich krásných českých prasátek (v Letech) je stejně zločinné, jako snaha kapitalistů a demokratů o „ochranu“ tisíců tun oceli a dalších kovů, zbytečně korodujících v mořských hlubinách.

„Dobré je vše, co posílí naši moc.“ (V. I. Lenin)

Najdete na Lidovky.cz