Čtvrtek 6. října 2022, svátek má Hanuš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Nejúspěšnější byl v únoru Maxík. Je to holka, říká jeho majitelka

Magazín

  15:00
V únorovém hlasování o nejroztomilejšího domácího mazlíčka zvítězil Maxík, porazil tak dalších 11 tisíc psů a koček, kteří se soutěže zúčastnili. Fotografii Maxíka poslala jeho majitelka Alena Roláková. "Maxík je holka, ale zjistili jsme to pozdě," říká v rozhovoru pro server Lidovky.cz.

Maxík foto: Alena Roláková

Lidovky.cz: Přihlásila jste Maxíka do soutěže vy nebo někdo z rodiny?
Maxíka jsem přihlásila do soutěže sama. Ten nápad se mi líbil. Chtěla jsem se zúčastnit už v prosinci, ale pořád nebyl čas.

Hlasovat v souboji mazlíčků můžete zde:

Lidovky.cz: Máte radost, že za měsíc únor Maxík nasbíral nejvíce hlasů?
Mám velkou radost, ale jí je to úplně jedno. Maxík je totiž holka. Jenže když byla kotě, tak jsem si mysleli, že je to kocourek a začali jsme mu říkat Maxík. Až veterinář nám řekl, že máme kočku. Teď už je to spíš Maxa.

Lidovky.cz: Baví vás soutěž?
Soutěž mě moc baví, je to fajn nápad. Někdy se mi stane, že na ostatní zvířátka narazím třikrát a na Maxu vůbec. Tak jí vždycky hledám.

Lidovky.cz: Hlasujete pro Maxíka průběžně vy a vaši blízcí?
Hlasuje hlavně sestra a neteř, někdy kamarádka. Tak nějak průběžně. Já sama u toho dokážu strávit i dvě hodiny, když mám čas po práci.

Autor:

ANALÝZA: Co udělají USA, když Rusko použije atomovou bombu? Jsou tři možnosti

Premium Pořád se věští z koule, jestli Rusko použije na Ukrajině atomovku, kreslí se různé scénáře, ale vůbec se neví, co by...

Jak přestat chrápat. Pomoct může i tenisový míček, říká primář Jirák

Premium Chrápání postihuje zhruba 57 procent mužů a 40 procent žen. Kdy může být chrápání signálem vážného problému? A co to je...

Mužské sny. Po čem muži doopravdy touží a co si radši nechají ujít

Premium My ženy si ve svých hlavách dokážeme utvořit dokonalé scénáře a domněnky, které jsou ovšem mnohdy vzdálené realitě....

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat